Телефонуйте прямо зараз!
2-211-211
(067) 431-12-11
020686, г. Киев, ул. Елены Пчелки 3-а
Режим роботи: Пн-Сб 8:00 - 20:00
Передзвоніть мені

Мамологія

Мамологія - MdClinic

Мамолог – це лікар, який діагностує і лікує захворювання молочної залози. Кожного року відзначається тенденція «омолодження» подібних патологій. Мастопатія, доброякісні пухлини і рак молочної залози можуть розвинутися у пацієнтів будь-якого віку. Особливо небезпечні у цьому плані для жіночого організму будь-які стани, пов'язані з різкою перебудовою гормонального фону.

 

Що підвищує ризик розвитку раку грудей? Обтяжена спадковість, переривання вагітності та шкідливі звички, можуть провокувати хворобу. Запущені і не вчасно продіагностовані доброякісні пухлини також можуть спровокувати. Навіть банальна мастопатія без належного лікування і спостереження у лікаря істотно підвищує ризик розвитку раку грудей. Жіночі груди – це важливий орган, тканини якого чутливо реагують на стрес  й емоційну напругу.  Через дисбаланс  в гормональній сфері та деякі гінекологічні захворювання у молочних залозах також можуть початися патологічні процеси.

 

Профілактичний огляд у лікаря мамолога жінці потрібно проходити щонайменше раз на рік. УЗД молочних залоз – це безпечний і інформативний метод, за допомогою якого можна вчасно визначити проблему і призначити правильне лікування. Більшість захворювань молочних залоз на ранніх стадіях протікаютьбез жодних симптомів, а профілактичні огляди у таких випадках зберігають дорогоцінний час і рятують життя жінці.

 

В яких випадках потрібно відвідати мамолога позапланово:

 

 • біль у грудях
 • зміни кольору шкіри молочної залози і її текстури
 • деформація соска
 • виділення з грудей, за умови, що жінка не годує грудьми дитину
 • ущільнення
 • збільшення лімфовузлів під пахвами

Без даних УЗД молочної залози (або мамографії) здійснити повноцінний огляд молочних залоз практично неможливо. У «MD clinic» всім пацієнткам надається можливість здіснити УЗД під час консультації мамолога. Апаратура, на якій проводиться обстеження, відповідає усім вимогам і останнім світовим стандартам. Це новітній апарат експертного рівня Voluson E8 Expert. Досвід мамолога, який здійснює діагностику, та високочутливий апарат дозволяє встановити точний і правильний діагноз, скласти план медичної допомоги.

 

Чому варто звернутися за консультацією мамолога у «MD clinic»:

 

 • консультацію здійснює хірург – мамолог - онколог з багаторічним досвідом роботи в стаціонарі й приватних клініках
 • під час огляду, лікар при необхідності відразу ж може провести УЗД
 • кожній пацієнтці лікар надає інформацію не тільки про лікування, але і про профілактику захворювань молочної залози
 • лікарські препарати підбираються виходячи з індивідуальних особливостей жіночого організму
 • після консультації та діагностики пацієнтка отримує на руки не тільки лікарський висновок, але і якісні знімки з описом УЗД, що дає можливість зіставити результати майбутніх обстежень.

У «MD clinic» Ви можете здійснити профілактичний огляд або записатися на консультацію у разі виникнення будь-яких скарг, і бути впевненими у достовірності і об'єктивності діагнозу. Фахівці центру роблять все для того, щоб Ваші візити до нас були максимально комфортні!

Наші фахівці

Вартість послуг

Консультація мамолога 350 грн.
Масаж молочних залоз при лактостазі (60 хв.) 400 грн.
УЗД молочних залоз 350 грн.
Онкомаркер молочної залози (СА 15-3) 200 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Поговоримо про мастопатію

Що таке мастопатія? Про причини розвитку та фактори ризику, симптоми та лікування цього захворювання, в своїй статті розповідає лікар-мамолог медичного центру «MD clinic» Гаращенко Оксана Олександрівна.
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!