В житті вашої дитини невдойзі станеться щось надзвичайне – вона піде у дитячий садок або до школи. Новий темп дня, незвичний раціон, а головне – нове оточення. Для імунної системи маленької людини це справжнє випробування! Крім того, вік 2-3 роки, 6-7 років – періоди, де виявляються багато прихованих хвороб.

 

 

У цей період  надзвичайно важливо подбати про здоров'я вашого малюка! Для цього законодавством  передбачено обов'язкові медичні огляди, які спрямовані на виявлення захворювань на початкових стадіях, а також своєчасне проведення лікувально-профілактичної роботи, що сприяє збереженню й зміцненню здоров'я. Під час оформлення дитини в дитячий садок або школу,  до пакету обов'язкових документів входить - форма №086-1/0, згідно наказу МОЗ України від №682 от 10.08.2010.  

 

У медичну карту заносять відомості про особливості розвитку дитини, захворювання, алергічні реакції, профілактичні щеплення. Крім того, у картці будуть відображені всі результати медичного огляду - лабораторні обстеження, висновки лікарів-спеціалістів та їх рекомендації, оцінка фізичного стану здоров'я дитини і рекомендована група здоров'я. До такого огляду варто серйозно поставитися, не сумніватися і бути впевненими, що нічого не упустили і ваша дитина готова до нового, такого важливого періоду свого життя!   У медичному центрі "MDclinic" існують спеціальні програми «Садочок», «Перший раз в 1 клас».

 

«Школярик», які включають усі обов'язкові консультації фахівців, необхідні лабораторні та інструментальні обстеження, а також оформлення Медичної карти (форма №086-1/0). Повне медичне обстеження та оформлення медичної карти займає всього 1-2 дні. В результаті медичного огляду Ви отримаєте уявлення про стан здоров'я Вашого малюка та рекомендації фахівців.

 


При необхідності дитина можете пройти додатково консультації профільних дитячих спеціалістів, а також УЗД та ЕКГ зі знижкою 20%.

Читати далі...