Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

Мамологія

Мамологія - MdClinic

Мамолог – це лікар, який діагностує і лікує захворювання молочної залози. Кожного року відзначається тенденція «омолодження» подібних патологій. Мастопатія, доброякісні пухлини і рак молочної залози можуть розвинутися у пацієнтів будь-якого віку. Особливо небезпечні у цьому плані для жіночого організму будь-які стани, пов'язані з різкою перебудовою гормонального фону.

 

Що підвищує ризик розвитку раку грудей? Обтяжена спадковість, переривання вагітності та шкідливі звички, можуть провокувати хворобу. Запущені і не вчасно продіагностовані доброякісні пухлини також можуть спровокувати. Навіть банальна мастопатія без належного лікування і спостереження у лікаря істотно підвищує ризик розвитку раку грудей. Жіночі груди – це важливий орган, тканини якого чутливо реагують на стрес  й емоційну напругу.  Через дисбаланс  в гормональній сфері та деякі гінекологічні захворювання у молочних залозах також можуть початися патологічні процеси.

 

Профілактичний огляд у лікаря мамолога жінці потрібно проходити щонайменше раз на рік. УЗД молочних залоз – це безпечний і інформативний метод, за допомогою якого можна вчасно визначити проблему і призначити правильне лікування. Більшість захворювань молочних залоз на ранніх стадіях протікаютьбез жодних симптомів, а профілактичні огляди у таких випадках зберігають дорогоцінний час і рятують життя жінці.

 

В яких випадках потрібно відвідати мамолога позапланово:

 

 • біль у грудях
 • зміни кольору шкіри молочної залози і її текстури
 • деформація соска
 • виділення з грудей, за умови, що жінка не годує грудьми дитину
 • ущільнення
 • збільшення лімфовузлів під пахвами

Без даних УЗД молочної залози (або мамографії) здійснити повноцінний огляд молочних залоз практично неможливо. У «MD clinic» всім пацієнткам надається можливість здіснити УЗД під час консультації мамолога. Апаратура, на якій проводиться обстеження, відповідає усім вимогам і останнім світовим стандартам. Це новітній апарат експертного рівня Voluson E8 Expert. Досвід мамолога, який здійснює діагностику, та високочутливий апарат дозволяє встановити точний і правильний діагноз, скласти план медичної допомоги.

 

Чому варто звернутися за консультацією мамолога у «MD clinic»:

 

 • консультацію здійснює хірург – мамолог - онколог з багаторічним досвідом роботи в стаціонарі й приватних клініках
 • під час огляду, лікар при необхідності відразу ж може провести УЗД
 • кожній пацієнтці лікар надає інформацію не тільки про лікування, але і про профілактику захворювань молочної залози
 • лікарські препарати підбираються виходячи з індивідуальних особливостей жіночого організму
 • після консультації та діагностики пацієнтка отримує на руки не тільки лікарський висновок, але і якісні знімки з описом УЗД, що дає можливість зіставити результати майбутніх обстежень.

У «MD clinic» Ви можете здійснити профілактичний огляд або записатися на консультацію у разі виникнення будь-яких скарг, і бути впевненими у достовірності і об'єктивності діагнозу. Фахівці центру роблять все для того, щоб Ваші візити до нас були максимально комфортні!

Наші фахівці

Малець Мілан Степанович

Малець Мілан Степанович

Мамолог, хірург-онколог

Стаж роботи: 23 роки
Записатися

Вартість послуг

Консультація мамолога 850 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Чим відрізняється УЗД молочних залоз від мамографії?

Чим відрізняється УЗД молочних залоз від мамографії?

УЗД молочних залоз чи мамографія? Що інформативніше з досліджень тканин молочних залоз? Які є рекомендації щодо проведення мамографії та УЗД молочних залоз?
Читати далі
Рак молочних залоз. Симптоми, лікування

Рак молочних залоз. Симптоми, лікування

Симптоми раку молочних залоз. Профілактика та причини появи, лікування. В яких випадках терміново йти на консультацію до мамолога-онколога?
Читати далі
Мастит: все, що потрібно знати

Мастит: все, що потрібно знати

Що таке мастит і як з ним боротися? Симптоми, профілактика і лікування маститу. Заходи профілактики з перших днів.
Читати далі
Поговоримо про мастопатію

Поговоримо про мастопатію

Що таке мастопатія? Про причини розвитку та фактори ризику, симптоми та лікування цього захворювання, в своїй статті розповідає лікар-мамолог медичного центру «MD clinic» Гаращенко Оксана Олександрівна.
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!