Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

Дитячий ЛОР

Дитячий ЛОР - MdClinic

 Відвідування профільних медичних фахівців нерідко стає для дітей справжня мука — малюки лякаються незрозумілих маніпуляцій, та й сама обстановка лікарського кабінету не налаштовує дитину на позитивний лад. Адже саме без такого огляду не обходиться ні один прийом, пов'язаний з лікуванням тих чи інших захворювань. І першим, з ким доведеться познайомитися дитині, ЛОР-лікар — фахівець у лікуванні захворювань вуха, горла і носа.

 

Як правило, справжній професіонал завжди знайде підхід навіть до маленьких пацієнтів — саме так працюють лікарі клініки Медична Династія, які здатні перетворити відвідування центру у пізнавальну гру. А сама процедура огляду не завдає дискомфорт дитині, а допоможе виявити причини проблем зі здоров'ям та призначити відповідне лікування

 

ЛОР - захворювання: ознаки та лікування

 

Дитячий ЛОР лікар, як правило, залучається до огляду дітей, що мають ускладнення на тлі інфекційних або вірусних захворювань. Приводом для звернення до фахівця можуть стати такі симптоми, як:

 

  • закладеність носу, важке дихання
  • набряк, біль у горлі
  • біль у вухах або зниження слуху
  • носові кровотечі
  • рясне відділення вушної сірки
  • запальні процеси в області лімфовузлів

 

Саме досвідчений ЛОР - лікар медичного центру MD CLINIC допоможе визначити причину і усуває неприємні симптоми захворювання на ранніх стадіях, чим виключає розвиток ускладнень, здатних призвести до більш тяжких наслідків.Тому не варто відкладати візит до фахівця, якщо ви спостерігаєте один або декілька вище зазначених ознак розвитку хвороби у своєї дитини.

Наші фахівці

Вартість послуг

Комплексні програми

Ще статті з теми

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!