Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

Урологія

Урологія - MdClinic

Лікар уролог - це фахівець , який здійснює діагностику , лікування та профілактику захворювань органів сечостатевої системи. Найчастіше до нього звертаються чоловіки для виявлення і лікування простатиту та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Представники сильної статі часто нехтують профілактичними оглядами, і звертаються тільки тоді, коли їх щось сильно турбує. Хоча щорічні превентивні консультації уролога для чоловіків не менш важливі, ніж профілактичні огляди у гінеколога для жінок. Огляди  дозволяють вчасно виявити захворювання передміхурової залози та інших органів сечової системи на ранніх стадіях, коли вони найкраще піддаються лікуванню.

 

Ситуації, коли  необхідна консультація уролога:

 

  • біль або дискомфорт підчас сечовипускання
  • поява крові або інших домішок у сечі
  • колючий біль в області нирок
  • підозра на наявність інфекції, що передається статевим шляхом (у чоловіків)
  • проблеми із зачаттям дитини.

 

Уролог може проводити консультацію жінкам, якщо у них є проблеми нирок, сечоводів і сечового міхура. Лікар здійснює діагностику й лікує сечокам'яну хворобу, цистити, пієлонефрити і подібні захворювання. Звертатися до уролога, як чоловікам, так і жінкам, краще при появі перших ознак. Запущені форми урологічних хвороб погано і довго лікуються, а також  провокують розвиток вторинних запальних процесів малого тазу.

 

Крім зовнішнього огляду і консультації, лікар може порекомендувати інструментальні та лабораторні методи обстеження. Найчастіше мова йде про УЗД і урологічні мазки. Іноді, для підтвердження діагнозу можуть знадобитися аналізи крові, які Ви зможете здати у нас в медичному центрі.

 

Переваги відвідування уролога в «MD clinic»:

 

  • консультацію проводить практикуючий лікар-хірург, який крім приватних клінік, має багаторічний досвід роботи у стаціонарі
  • якщо це необхідно, лікар під час огляду відразу може взяти необхідні аналізи
  • при наявності показань та необхідності , пацієнту може бути проведено УЗД-обстеження на обладнанні експертного класу.

 

Уролог центру «MD clinic» завжди намагається підібрати максимально делікатну, але при цьому ефективну терапію. Важливо не «полегшити» патологію, а,  якщо можливо, повністю позбавити від неї пацієнта. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і доброзичливе ставлення на прийомі зроблять Ваше відвідування клініки результативним і комфортним.

Наші фахівці

Купрін Дмитро Іванович

Купрін Дмитро Іванович

Лікар уролог-андролог

Стаж роботи: 15 років
Записатися

Вартість послуг

Консультація уролога 850 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Лікування та профілактика циститу

Лікування та профілактика циститу

Ознаки циститу, способи лікування та діагностики. Гострий цистит: як попередити перехід захворювання в хронічну форму. Причини захворювання та ефективна профілактика.
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!