Про нас - MdClinic

 

Медичний центр "MD clinic" - надає доступну медичну допомогу у відповідності до світових стандартів. Ми спеціалізуємося на лікуванні і профілактиці гінекологічних та урологічних захворювань, лікування безпліддя, веденні вагітності, педіатрії. Наша діяльність спрямована на відновлення та покращення здоров'я кожного пацієнта.

 

Чому ми?

 

Медичний центр "MD clinic" був заснований в 2010 році командою лікарів однодумців. Створюючи клініку, ми успішно поєднали традиції минулого з технологіями та інноваціями сьогоднішнього дня. Турбота, довіра, прагнення до самовдосконалення і професійного зростання лягли в основу нашої корпоративної системи цінностей.

Найкращим чином ці принципи відображаються в словах, які були обрані нами за основу нашої щоденної роботи - «Компетентна турбота про Ваше здоров'я».

 

Команда експертів

 

Висока якість послуг, що надаються в медичному центрі "MD clinic" — результат підбору кваліфікованих кадрів. В клініці працюють лікарі, які мають великий клінічний досвід роботи, вищі категорії, наукові звання. Нам вдалося сформувати команду професіоналів - лікарів, для яких відношення до пацієнта,  як до близької  та рідної людини є базовим принципом професійної діяльності.

 

Сучасне обладнання

 

Оснащення клініки  відповідає міжнародним стандартам  і дає можливість проводити діагностичні та лікувальні процедури на високому професійному рівні. Відвідавши наш медичний центр, ви завжди отримаєте якісні медичні послуги: від діагностики організму до лікування різних захворювань. Комплексне надання послуг дозволяє в найкоротший термін  встановити точний діагноз і, при необхідності, провести ефективне лікування. У своїй практиці ми використовуємо безпечні і дбайливі  методики, спрямовані на відновлення здоров'я.