Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

Відгуки

В цьому розділі знаходяться всі відгуки про наших лікарів.

Ваші відгуки:

Отзыв:

Привітний персонал, уважний. Здорове почуття гумору). Попередній запис працює належним чином. Без черг. Чисто. Якимось чином вдалося позбутися ефекту "перебування в лікарні". Окрема подяка лікарю Коломієць Людмилі Олександрівні. Хоча, не так, не окрема, а величезна подяка. Низький Вам уклін.Успіхів.

Отзыв:

Ми з чоловіком хочемо подякувати Наталію Миколаївну Якубчик!

Її курс "ШКОЛА МАЙБУТНІХ БАТЬКІВ" дуже допоміг нам під час вагітності і в пологах, а також у догляді за новонародженим.

Хотілося б, щоб побільше було таких фахівців, які в приємній, легкій та веселій формі розповідають майбутнім батькам  про те, що відбувається в організмі жінки під час вагітності , як батько  може допомагати при пологах, як доглядати за дитиною...

І  дуже сподобався підхід: не "робочий", а дружній і теплий!

Завжди з нетерпінням чекали наступного заняття!

Дуже приємно, що вся інформація знадобилася на практиці і допомогла нам при народженні донечки )

Отзыв:

Кілька разів була на прийомі у Тетяни Олексіївни в клініці «Медична Династія»,  колектив, дівчатка дуже привітні, завжди до клієнта дуже уважні, з посмішкою на обличчі.  Хочу побажати кожній клініці таких прекрасних, усміхнених адміністраторів! Окремо хочу подякувати, за те,  що завдяки правильному лікуванню, змогла завагітніти (правда термін ще маленький) до цього не могла 2 роки. Спостерігаюсь 9 міс. На прийомі була тільки 3 рази, весь інший  час вела поштою, так як живу в іншому місті, ухххх скільки ж їй треба на це терпіння, хочу сказати -  дякую за лікування на відстані!!!!!

Отзыв:

Я теж була у Петренко і у Попової, але Попова по акції не приймає, а взагалі там усі гінекологи хороші, у мене теж багато знайомих і друзі ходять туди. Єдине,  на майбутнє засмучує,  що повторна консультація обходиться по грошах, як первинна.

Отзыв:

Я була в цій клініці, у Попової  Т. А. Правда не по акції, а на прийомі. Клініка нормальна, мені там і крапельниці ставили, і аналізи брали. Ще я водила малу, у них була акція педіатр, ортопед невролог за 250,00 - 300,00 грн. (не пам'ятаю точно ціну), за часом, не стояли, не штовхалися, всіх відразу і пройшли. Мені сподобалося, стояти в черзі з малою не можу, дитина не витримує, кричить.

Петренко Галина Олександрівна

Отзыв:

Я ходжу туди вже кілька років, і мама з сестрою, і подруги також. Усі задоволені. Усі прийшли по акції і залишилися там, спостерігаємося )))) Я ( і усі мої родичі і подруги) ходимо до лікаря Петренко. Рекомендую. Вона не лише там приймає ( якщо що). Саме цього гінеколога, а також педіатра, ортопеда можу рекомендувати! А ще там усі аналізи здаю, тому що ціна нижче чим в Диле і черг немає. Прийшов - здав і вільний.

Залиште свій відгук:

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!