Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Режим работы:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 18:00
Передзвоніть мені

Лікар акушер-гінеколог

Изображение доктора Якубчик Наталія Миколаївна

Якубчик Наталія Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог

Стаж роботи: 16 років
Записатися

Освіта:

 

У 2004 році закінчила Київський Національний Медичний Університет ім. А. А. Богомольця

У 2006 році з відзнакою закінчила інтернатуру з акушерства та гінекології на базі кафедри акушерства-гінекології та репродуктології Київської національної академії їм. П. Л. Шупіка.

У 2008 році відвідала семінар лікаря Мішеля Одена (Великобританія)

У 2009 році пройшла курс підвищення кваліфікації в Академії підвищення кваліфікації і професійної перепідготовки працівників освіти Російської Федерації за програмою: «Психологічна підготовка майбутніх батьків до виховання дітей. Перинатальна психологія. Практична психологія».

У 2009 році пройшла курс «Консультація грудного годування»

У 2011 році брала участь у «Всеукраїнській науково-практичній конференції з перинатології»

У 2012 році відвідала Україно-канадський симпозіум з грудного годування за участю лікаря Джека Ньюмена.

У 2012 році пройшла курс «Оптимальні практики годування дітей у перинатальних центрах».

У 2013 році пройшла цикл по темі: корекція "Біорегуляції станів організму"; "Патогенетична терапія біорегуляції гінекологічних захворювань"; практичне зайняття "Об'єднання терапії біорегуляції з аутогемотерапією";

У 2013 році пройшла семінар-тренінг "Надання медико-соціальних послуг підліткам і молоді. Добровільна консультація і тестування на ВІЛ/СНІД" МООЗ/ЮНІСЕФ

У 2014 році відвідала «Вплив народження на майбутнє людини», «ХХІ століття – нарождення в любові» інформаційно-практичний семінар лікаря Мішеля Одена.

У 2014 році пройшла цикл «Надання медико-психологичної допомоги дітям, підліткам та їх родинам».

Постійний учасник з'їздів, конгресів, конференцій і тренінгів з акушерства та гінекології.

Консультант кількох інтернет-проектів.

 

Досвід роботи:

 

Після закінчення інтернатури працює в державних, і в приватних клініках м. Києва: клініка, дружня до молоді Дніпровського району, жіноча консультація на базі пологового будинку №4, поліклініка №2 Шевченківського району, клініка «Ісіда».

З 2008 року проводить курси підготовки до пологів.

З 2009 року проводить консультацію  з питань грудного годування

 

Основна спеціалізація в медичному центрі «MD clinic»:

 

Акушерство та гінекологія

Акушер-гінеколог Якубчик Н.М.  досконало володіє усіма сучасними методами діагностики і лікування в гінекології: кольпоскопія, лікування патології шийки матки (радіохвильова терапія, кріодеструкція); діагностика і лікування захворювань, які передаються статевим шляхом; підбір методів контрацепції, введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів. У своїй роботі використовує принципи і схеми терапії біорегуляції, метод біопунктуры, ступінчастій аутогемотерапії.  Ведення вагітних жінок впродовж усього терміну вагітності.

 Володіє медико-психологичною допомогою, консультує по грудному годуванні  і проблемам періоду лактації, здійснює психологічну і практичну підготовку до пологів і догляд за немовлятами.

Додатково

Відгуки про лікаря

Відгуки про лікаря Якубчик Н. М.

Наталія і Віктор Никитины

Наша сім'я вдячна Наталії Миколаївні.  Її курс "Школа майбутніх батьків" допоміг нам під час вагітності, на пологах, а також у догляді за дитиною. Нам би хотілося, щоб таких лікарів було більше в кожній галузі медицини. Усю інформацію для майбутніх мам і татусів  вона подає у дружній, легкій і веселій формі. Вона розповідає про зміни в організмі жінки під час вагітності, про допомогу партнера на пологах, про догляд за дитиною. Завжди з нетерпінням чекали наступної зустрічі на зайнятті! Нам було приємно, що уся інформація школи нам згодилася на практиці!

Залиште свій відгук про лікаря:

Отзывы ()

    Питання до лікаря

    Задайте питання лікарю:

    Статті лікаря

    Спеціальні пропозиції

    Запишіться на прийом!