Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, г. Киев, ул. Елены Пчелки 3-а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

Інфекції

Інфекції - MdClinic

 Статеві інфекції – це серйозна загроза Вашого здоров'я і дітородних функцій чоловічого і жіночого організму, а також вагомий чинник виникнення інших важких захворювань.

 

Викликати їх можуть патогенні віруси, бактерії  й грибки. Отримати такий неприємний букет: сифіліс, гонорея, хламідіоз, трихомоніаз, генітальний герпес, мікоплазмоз і уреаплазмоз, гарднерельоз, грибкові інфекції, вірус папіломи людини – дуже неприємно. То ж, якщо ви відчули свербіж, печію  статевих органів, неспроможне або прискорене сечовипускання, характерні жовто -коричневі або мізерні склоподібні виділення, а також слабкість, загальне нездужання й підвищення температури, якщо на статевих органах з'явилися пухирці, оточені червоною облямівкою, або безболісна відкрита виразка – негайно звертайтеся до гінеколога.

 

Інколи, хвороби можуть розвиватися дуже повільно, зовні майже ніяк себе не виявляти.  Головна небезпека є невиражена симптоматика –  тобто пізніше звернення до лікаря і як наслідок, виявлення захворювання на тій стадії, коли вже можуть виникнути ускладнення. Для запобігання захворювання потрібно не соромитися, а негайно звернутися до компетентного фахівця,  аж ніяк не займатися самолікуванням. Кваліфіковану допомогу у вирішенні проблем, які  пов'язані з інфекціями, що передаються статевим шляхом, Ви отримаєте у медичному центрі «MDclinic». Сучасне діагностичне і лікувальне обладнання, високий професіоналізм медичного персоналу дозволяє максимально точно встановити діагноз і здійснити ефективне лікування. Щоб підібрати ефективне лікування, необхідно точно визначити збудників хвороби. Виявити іх тільки за симптоматикою неможливо, тому на допомогу приходять лабораторні обстеження для виявлення інфекцій. За допомогою мікроскопії, ПЛР-методів, імуноферментного аналізу або бактеріального посіву проводиться визначення патогенного мікроорганізму. Стандартний і обов'язковий метод лабораторного обстеження на урогенітальні інфекції є мікроскопія мазка.

 

Мікроскопія урогенітальних виділень

 

Мікроскопія урогенітальних виділень - простий і швидкий засіб обстеження мікробної флори піхви. Це найпоширеніший метод, що використовується гінекологами у щоденній практиці для виявлення інфекції. Взяття матеріалу проводять за  звичайної процедури  під час гінекологічного огляду на кріслі, використовуючи стерильні зонди, мазок беруть з трьох точок - зовнішнього отвору уретри, піхви і шийки матки. Загальний мазок дозволяє швидко виявити характер мікрофлори піхви, визначити наявність найпростіших (трихомонад), елементів дріжджеподібного грибка типу Candida та наявність запальних процесів піхви.

 

Однак мікроскопія не дає можливості виявляти збудників мікоплазмової, хламідійної, вірусної інфекції  і т. п. Діагностика цих інфекцій вимагає використання методу ПЛР для виявлення збудників. Також результат загального мазка не дає даних про чутливість встановлених мікроорганізмів до антибіотиків. У даному випадку необхідно бактеріологічний посів, який надає розгорнуті дані антибіотикограми.

 

Підготовка.

Для інформативності мазка, перед відвідуванням лікаря, жінка не можна проводити санацію піхви, користуватися вагінальними препаратами і мати статеві контакти протягом 48 годин, тому що це може змінити мікроскопічну картину. Напередодні проведення забору матеріалу необхідно протягом 3-х годин утримуватися сечовипускання. Не можна проводити забір матеріалу під час менструації. Бажано зробити мазок відразу після місячних на 4-5 день циклу.

 

Метод ПЛР

 

Стрімкий розвиток лабораторних технологій протягом десятиріччя призвело до впровадження в практичну охорону здоров'я метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), з детекцією результатів після закінчення реакції, який не є кількісний, використовується переважно для виявлення облігатних патогенів. Також  розроблені тест-системи ПЛР з детекцією результатів у режимі реального часу (ПЛР-РВ) з кількісною характеристикою окремих (до 5) умовно-патогенних мікроорганізмів. Метод ПЛР з детекцією результату після закінчення реакції без кількісного визначення інфекційного збудника дозволяє швидко і ефективно виявити патогенний або умовно-патогенний мікроорганізм, оминая стадію культивації й виділення чистих культур.

 

У жінок клітини беруть з трьох точок: цервікальний канал, уретра, задній звід піхви. Якщо необхідно, матеріал для дослідження беруть з ерозивно-виразкових уражень. Забір матеріалу здійснюють одноразовими стерильними зондами. У чоловіків, за наявності рясних гнійних виділень взяття здійснюється через 15-20 хв після сечовипускання (лейкоцити й продукти їх розпаду, велика кількість білка і слизу ускладнюють обстеження і можуть надати хибний результат). Забір матеріалу проводять стерильним універсальним (урологічним) зондом з уретри.

 

Підготовка.

Перед проведенням аналізу для ПЛР- діагностики урогенітальних інфекцій необхідно:

  • протягом 3-х годин утримуватися сечовипускання
  • виключити на протязі 3-х діб прийом алкоголю, статеві контакти, (жінкам - виключити спринцювання й встановлення внутрівагінальних свічок і мазей)
  • протягом 2-х тижнів не приймати антибактеріальні препарати.

 

 

Мікрокультуральні дослідження

 

Мікрокультуральні обстеження допомагають проводити комплексну діагностику стану мікрофлори урогенітального тракту. Вони часто використовуються у гінекології для виявлення неспецифічних збудників запальних захворювань статевих органів. Багато з них протікають приховано з мізерною симптоматикою, тому правильно поставити діагноз без лабораторних обстежень неможливо.

 

Мікрокультуральні методи діагностики надають виявити патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми, здійснити їх напівкількісний підрахунок і визначити чутливість до антибіотиків Mycoplasma hominis та Ureaplasma urealyticum, детекцію і попередню ідентифікацію мікроорганізмів, які найчастіше виявляються у вагінальних і уретральних мазках й спермі, таких, як: Тrichomonas vaginalis, Escherichia coli, Proteus spp./Providencia spp., Pseudomonas spp., Gardnerella vaginalis, Staphylococcus aureus, Enterococcus faecalis, Neisseria gonorrhoeae, Streptococcus agalactiae і Candida spp. Завдяки діагностики, їх можна вчасно виявити і відразу ж почати лікування, щоб запобігти перехід запального процесу у хронічну форму.

 

Фемофлор

З метою підвищення ефективності діагностики урогенітальних інфекцій, як-от й  зумовлених умовно-патогенними мікроорганізмами, у своїй практиці ми використовуємо новий метод  діагностики, який заснований на методі ПЛР з детекцією результатів у режимі реального часу (ПЛР-РЧ) з використанням тест-системи «Фемофлор≫.

 

За основу метода покладено комплексна кількісна оцінка мікрофлори з проведенням порівняльного аналізу конкретних представників нормо – і умовно - патогенної мікрофлори з загальною кількістю мікроорганізмів. Метод «Фемофлор» спрямований на виявлення дисбалансу, ступеня його значення  та визначення етіологічної ролі конкретних умовно-патогенних мікроорганізмів у його розвитку за умови контролю якості отримання клінічного зразка для обстеження.

 

 

Наші фахівці

Вартість послуг

Комплексні програми

Ще статті з теми

МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

Які бувають методи контрацепції, що таке контрацептиви-свічки, а також як порахувати овуляцію і що таке календарний метод контрацепції дізнаєтеся з цієї статті
Читати далі
Після 40 життя тільки починається

Після 40 життя тільки починається

Детально про порушення менструального циклу після 40 років і клімакс жінок, а також про клімактеричний синдром і клімактеричний період у жінок
Читати далі
Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Що таке атипові клітини і який потрібно здавати аналіз на атипові клітини шийки матки | також розповімо як береться аналіз на вірус папіломи людини
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!