Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

УЗД органів малого тазу

УЗД органів малого тазу - MdClinic

УЗД   малого таза у жінок - це високоінформативний, безпечний, простий в проведенні метод діагностики, який не має протипоказань.  Виконує функцію контролю стану внутрішніх органів жінки, допомагає проводити діагностику і моніторинг пухлинних утворень матки і яєчників, виявляти причини безплідності і маткових кровотеч .

 

Показання до УЗД:

  • тягнучий біль внизу живота й дискомфорт ;
  • мажучі виділення протягом менструального циклу;
  • кровотеча
  • діагностика вагітності
  • підозра на пухлину, кісту та інші подібні патології.

 

За допомогою діагностики візуалізують пухлинні процеси, є можливість виявити вільну рідину в малому тазі й патологічні процеси в ендометрії, яєчниках. Під час обстеження УЗД матки можна також візуалізувати контрацептивну спіраль (ВМС) та виявити непрямі ознаки запального процесу.

 

Діагностика  з метою профілактики може виконуватися у будь-який час, крім періоду менструації (хоча в екстрених ситуаціях за великою крововтраті це також не є протипоказанням). Для кращої візуалізації пухлин, кіст й структури ендометрію бажано проходити УЗД органів малого тазу на 7-10 день менструального циклу. Призначити оптимальний день для обстеження може тільки лікар-гінеколог після об'єктивної оцінки клінічної картини.

 

Підготовка до УЗД:

  • перед трансвагінальним обстеженням необхідно спорожнити сечовий міхур, щоб це не заважало процесу візуалізації;
  • під час проведення трансабдомінальної діагностики пацієнтці необхідно прийти до медичного центру на повний сечовий міхур (для цього можна за 1 годину до УЗД випити 1,5 л літра негазованої води).

 

Діагностика на ранніх строках вагітності також здійснюється за допомогою УЗД. Ця безпечна й точна процедура не несе за собою ризиків для матері і плоду. Завдяки сучасному обладнанню, можна своєчасно визначити маткова чи позаматкова вагітність і вжити необхідних заходів. Тест на вагітність показує її факт, але не локалізацію. Позаматкова вагітність – це часто загрозливий для життя стан, тому переоцінити важливість проведення УЗД досить складно. За допомогою діагностики також можна провести визначення строку вагітності та порівняти його з періодом затримки.

 

Фолікулометрія – це різновид ультразвукового обстеження, де оцінюється стан яєчників і підтверджується наявність або відсутність овуляції.  Зазвичай, фолікулометрію  здійснюють на  5, 9 та  14-17 дні циклу. Під час кожного менструального циклу у яєчниках дозрівають декілька фолікулів, один з яких (рідше два) стає головним (домінантним). Коли він лопне, зріла яйцеклітина звільняється і надходить в маткову трубу, де вона може бути запліднена. На місці фолікула, що лопнув, утворюється тимчасова залоза, так зване «жовте тіло».

 

За допомогою такої специфічної діагностики яєчників можна вирахувати оптимальні дні для вагітності, а за наявності патології виявити, чи потребує пацієнтка  стимуляції для овуляції. За методикою проведення, фолікулометрія нічим не відрізняється від звичайної УЗД, тому підготовка до неї аналогічна (в залежності від виду застосовуючого датчика)

 

УЗД органів малого тазу у медичному центрі «MD clinic» проводять досвідчені лікарі - гінекологи на сучасному обладнанні експерт - класу Voluson E8 Expert.  Процедура здійснюється  за попереднім записом у зручний для Вас час.  Ви можете бути впевнені у якості діагностичного обстеження та компетентності  наших фахівців!

Наші фахівці

Вартість послуг

УЗД органів малого тазу трансвагінально 800 грн.
УЗД органів малого тазу трансабдомінально 800 грн.
УЗД органів малого тазу в динаміці (протягом 3 менструальних циклів) 650 грн.
Фоллікулометрія 650 грн.
УЗД скрінінг для жінок (органи малого тазу+ молочні залози+щитоподібна залоза) 1800 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Як захиститися від раку шийки матки!

Як захиститися від раку шийки матки!

Що таке рак шийки матки, яким має бути лікування раку шийки матки | детально розповідаємо про рак шийки матки і лікування
Читати далі
МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

Які бувають методи контрацепції, що таке контрацептиви-свічки, а також як порахувати овуляцію і що таке календарний метод контрацепції дізнаєтеся з цієї статті
Читати далі
Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Що таке атипові клітини і який потрібно здавати аналіз на атипові клітини шийки матки | також розповімо як береться аналіз на вірус папіломи людини
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!