Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз - MdClinic

УЗД молочних залоз дозволяє оцінити структуру внутрішніх тканин грудей і візуалізувати найдрібніші патологічні процеси, які неможливо визначити під час зовнішнього огляду. В процесі УЗД оглядаються всі ділянки – від ділянки грудної стінки до області соска, що дозволяє визначити новоутворення розміром менше 5мм.

 

За допомогою цього обстеження, мамологу набагато простіше поставити точний діагноз і відразу ж призначити необхідне лікування. На УЗД молочних залоз можна побачити ознаки мастопатії, доброякісні пухлини і навіть рак  молочних залоз.

 

Необхідна діагностика молочних залоз у разі виникнення маститу у годуючих жінок, адже часто за допомогою цього обстеження вирішується питання необхідності  оперативного втручання. На відміну від самого сучасного рентгену, УЗД не несе ніякого променевого навантаження для організму. Підготовка до УЗД молочних залоз не потрібна, але певний день циклу для обстеження важливий.

 

УЗД молочної залози проводять з 5 по 14 день. Під час лактації, гострих болей, вагітності та аменореї проходити діагностику можна у будь-який час. З метою профілактики УЗД потрібно проходити усім жінкам до 40 років 1 раз на рік (після 40 років велику діагностичну цінність має мамографія).

 

За  таких ознак потрібно звернутися до мамолога негайно, не очікуючи планового візиту:

  • біль у молочній залозі
  • припухлість
  • зміна кольору шкіри і набряклість
  • місцеве підвищення температури
  • виділення з соска у жінки, що не годує грудьми (тобто молозиво, гній, кров)
  • запалення лімфовузлів
  • ущільнення.

 

У центрі "MD clinic" пройти УЗД можна безпосередньо на консультації мамолога  або окремо у якості самостійної діагностичної процедури. Процедура здійснюється на апараті Voluson E8 Expert, який відповідає останнім світовим стандартам. Успішний досвід лікарів і точне обладнання дозволяють чітко ставити правильний діагноз і підібрати ефективне лікування.

Наші фахівці

Вартість послуг

УЗД молочних залоз 800 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Як захиститися від раку шийки матки!

Як захиститися від раку шийки матки!

Що таке рак шийки матки, яким має бути лікування раку шийки матки | детально розповідаємо про рак шийки матки і лікування
Читати далі
МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

Які бувають методи контрацепції, що таке контрацептиви-свічки, а також як порахувати овуляцію і що таке календарний метод контрацепції дізнаєтеся з цієї статті
Читати далі
Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Що таке атипові клітини і який потрібно здавати аналіз на атипові клітини шийки матки | також розповімо як береться аналіз на вірус папіломи людини
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!