Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

УЗД органів сечостатевої системи

УЗД органів сечостатевої системи - MdClinic

Даний вид УЗД використовується для діагностики запальних та інфекційних захворювань сечостатевої системи. УЗД здійснюється у випадку болю поперек, поганого аналізу сечі, ознаки ниркових колік, запалення сечового міхура. Водночас - цінний засіб визначення вроджених патологій, гострих травм  і з підозрою на пухлину в даній області. Під час УЗД визначають структуру і розміри нирок, сечоводів і сечового міхура.

 

На процедуру пацієнт приходить з повним сечовим міхуром. Для цього за 1,5-2 години йому необхідно випити 1,5 л простої води. Псля огляду сечового міхура під час обстеження пацієнт має можливість опорожнитися  й потім продовжити діагностику.

 

УЗД  простати і сім'яних пухирців

 

УЗД простати і сім'яних пухирців – це безпечний і безболісний спосіб обстеження чоловіків підозри на урологічні захворювання і патології. Під час процедури оцінюють розмір, структуру та особливості цих органів.

 

Показання:

  • проблеми сечовипускання
  • порушення статевої функції
  • дискомфорт та біль
  • підозра на пухлину передміхурової залози або її збільшення у розмірах
  • діагностика причини чоловічого безпліддя.

 

Існують 2 способа подібного обстеження: трансабдомінальне (через живіт) і трансректальне (через пряму кишку). Для оцінки загального стану застосовується перший спосіб, але якщо лікарю необхідно детальне обстеження найменших змін, процедуру здійснюють ректальним датчиком. Для проведення абдомінальної УЗД пацієнт приходить у клініку з повним сечовим міхуром. Ректальне УЗД виконують натщесерце, за 2 дні до процедури необхідно виключити з раціону продукти, що викликають здуття живота.

 

В обох випадках УЗД не приносить особливого дискомфорту. В центрі «MD clinic» лікарі використовують сучасну апаратуру, яка дозволяє безболісно і швидко отримати необхідні якісні зображення. Багаторічний досвід лікарів нашого центру і висока кваліфікація – це запорука правильної діагностики і  використання оптимального лікування.

Наші фахівці

Вартість послуг

УЗД нирок 650 грн.
УЗД нирок та ниркових артерій (дуплексне сканування) 800 грн.
УЗД нирок та наднирників 800 грн.
УЗД передміхурової залози та сім`яних пухерців 800 грн.
УЗД передміхурової залози,сім`яних пухерців та сечового міхура з визначенням залишкової сечі 850 грн.
УЗД органів сечовидільної системи (нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура) 950 грн.
УЗД органів калитки 800 грн.
УЗД статевого прутня 700 грн.
УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 650 грн.
УЗД скрінінг для чоловіків (передміхурова залоза,сім`яні пухерці та сечовий міхур+ нирки та наднирники+щитоподібна залоза) 1800 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Як захиститися від раку шийки матки!

Як захиститися від раку шийки матки!

Що таке рак шийки матки, яким має бути лікування раку шийки матки | детально розповідаємо про рак шийки матки і лікування
Читати далі
МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

Які бувають методи контрацепції, що таке контрацептиви-свічки, а також як порахувати овуляцію і що таке календарний метод контрацепції дізнаєтеся з цієї статті
Читати далі
Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Що таке атипові клітини і який потрібно здавати аналіз на атипові клітини шийки матки | також розповімо як береться аналіз на вірус папіломи людини
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!