Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

Цитологічні дослідження

Цитологічні дослідження - MdClinic

ПАП-тест – це світовий стандарт для діагностики передракових захворювань та раку шийки матки у жінок.

 

Цитологічний аналіз (ПАП-тест) - обстеження слизової шийки матки й цервікального каналу на предмет наявності атипових клітин та інших патологічних змін епітелію шийки матки.

 

Цитологічне обстеження допомагає оцінити структуру й правильність функціонування клітин. Для здійснення діагностики лікар бере зразок клітин (мазок), який потім розглядається  мікроскопом, застосовуючи специфічни барвники та інші допоміжні методики.

 

ПАП-тест – важливе скринінгове обстеження  ранньої діагностики раку шийки матки.  Він безпечний, простий й безболісний, допомагає виявити передракові стани або розвиток ракової пухлини у шийці матки, тобто надає можливість почати лікування на ранній стадії та не допустити прогресування захворювання. Даний засіб припускає суттєво знизити захворювання й смертність від раку шийки матки.

 

Рекомендовано регулярно проходити профілактичні обстеження не менше одного разу на рік усім жінкам, які живуть статевим життям, особливо, якщо у неї виявлено наявність вірусу папіломи людини високого онкогенного типу або визначено зміни слизової під час колькоскопии.

 

Підготовка.

Для отримання найбільш точного результату, необхідно виконати низку умов перед сдачею ПАП-тесту. Не рекомендується проводити обстеження під час менструації, за наявності запального процесу. За 48 годин до сдачі ПАП - мазка необхідно утримуватися  сексуальних контактів, застосування тампонів, використання вагінальних кремів, супозиторіїв і ліків, спринцювань та вагінального душу.

Наші фахівці

Вартість послуг

Комплексні програми

Ще статті з теми

МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

Які бувають методи контрацепції, що таке контрацептиви-свічки, а також як порахувати овуляцію і що таке календарний метод контрацепції дізнаєтеся з цієї статті
Читати далі
Після 40 життя тільки починається

Після 40 життя тільки починається

Детально про порушення менструального циклу після 40 років і клімакс жінок, а також про клімактеричний синдром і клімактеричний період у жінок
Читати далі
Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Що таке атипові клітини і який потрібно здавати аналіз на атипові клітини шийки матки | також розповімо як береться аналіз на вірус папіломи людини
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!