Вагітність – щасливий час для жінки, повний фізичних і емоційних змін. У цей період жінка, ніби розквітає, усвідомлюючи, що вона дарує нове життя, тому не дивно, що у майбутніх мам і татусів часто виникають питання з приводу цих перетворень, майбутніх пологів і догляду за малюком.

 

Для того, щоб Ваша вагітність проходила безпечно та гармонійно, у медичному центрі "MDсlinic" відкрито школа майбутніх батьків. Ми вважаємо, що пари, які добре підготовлені, зможуть легко пройти шлях від вагітності до народження малюка, тому пропонуємо сучасний підхід у підготовці до вагітності, пологів, годування грудьми й догляду за дитиною. Всі заняття у школі здійснюються за участю компетентних фахівців – педіатра, психологів, акушер-гінекологів, консультантів грудного годування. У нас Ви навчитеся працювати зі своїми емоціями, маете можливість пройти підготовку партнерських пологів, визначити ті області, в яких багато майбутніх батьків відчувають складності, отримаєте не тільки теоретичні, але і практичні рекомендації. Дізнаєтеся про потреби, особливості розвитку та адаптаційні стани новонародженого. Навчитеся застосовувати правильний догляд і спілкування з малюком після народження. Відчуєте впевненість та спокій напередодні найщасливішого моменту у житті Вашої родини.

 

Школу майбутніх батьків у "MDсlinic" проводить досвідчений лікар-гінеколог, консультант  з грудного вигодовування  Якубчик Наталія Миколаївна. В рамках школи ми пропонуємо:

 

  • розширений курс підготовки до пологів;
  • повний курс підготовки до пологів
  • експрес-курси підготовки до пологів, появи малюка й грудного вигодовування

 

Безумовно, побував у школі майбутніх батьків клініки «Медична Династія» Ви відчуєте себе підготовленими і впевненими батьками до появи на світ вашого малюка.

 

Ми будемо поруч з вами від моменту планування вагітності і протягом росту вашої родини!

Читати далі...