Народження відразу кількох малюків у однієї мами — це справжнє диво!

І чим раніше майбутня мама дізнається про те, що вона носить під серцем двійню або трійню, тим краще вона зможе себе підготувати до народження малюків.

 

Встановити факт багатоплідної вагітності можна на прийомі у гінеколога. Вже в першому триместрі вагітності, розміри матки перевищують розміри, на такому ж терміні при одноплодовій вагітності, так само будуть вище біохімічні показники крові (гормон ХГЛ і рівень білка альфа-фетопротеїну). Справжній діагноз можна встановити при першому УЗД органів малого тазу у 8-12 тижнів.

 

Багатоплідна вагітність найчастіше є вагітність підвищеного ризику, адже виникає подвійне навантаження на органи і систему вагітної жінки, що може призвести до порушення їх функцій і як наслідок, несприятливий перебіг вагітності. Тому лікарі з особливою увагою ставляться до таких  пацієнток, але й майбутнім мамам необхідно своєчасно проходити усі обстеження і суворо виконувати призначення лікарів.

 

Ведення багатоплідної вагітності передбачає акушерський огляд вагітної та УЗД плоду один раз на місяць, а після 30 тижнів вагітності, кожні 2 тижні. УЗД при багатоплідній вагітності дозволяє спостерігати за станом немовлят, за будовою і функцією плаценти, щоб уникнути серйозних ускладнень. Після 30 тижнів, крім УЗД, необхідно щотижня проводити доплерографію і кардиотокографію плоду.

 

Майбутню маму, яка виношує двійню, як правило, госпіталізують у пологовий будинок за 2 тижні до пологів, тому що при багатоплідній вагітності пологи випадають раніше передбачуваного терміну.

 

У медичному центрі «MDclinic» розроблені програма ведення багатоплідної вагітності дозволяють пацієнткам проходити всі необхідні етапи спостереження вагітності в одному місці. Програма '' Ведення вагітності '' ДВІЙНЯ ПЛЮС '' розрахована до 40 тижнів і включає комплекс клініко-лабораторних досліджень, згідно наказу МОЗ України № 417 від 15.07.2011г., З видачею обмінної карти.

 

 Під контролем досвідчених акушер - гінекологів медичного центру «MDclinic» - Петренко Г. О., Лазаревич А. Е., Сергієнко А. М., і Якубчик Н.М., Ви будете впевнені, що ваш малюк росте і розвивається нормально. У нас створені всі умови для того, щоб майбутня мама відчувала себе комфортно: уважний персонал, компетентні фахівці, обладнанні експерт класу, проведення всіх необхідних клінічних і біохімічних аналізів, пренатальної діагностики та УЗД - скринінгів.

 

Оформивши програму '' Ведення фізіологічної вагітності '' ДВІЙНЯ ПЛЮС '' до 40 тижнів ви отримуєте в ПОДАРУНОК - програму '' Школа для майбутніх батьків '', експрес-курс (за умови 100% передоплати).

 

Ми будемо поруч з вами протягом вагітності і після народження Вашого малюка!

Читати далі...