Телефонуйте прямо зараз!
2-211-211
(067) 431-12-11
Режим роботи: Пн-Сб 8:00 - 20:00
Передзвоніть мені

Послуги

Мамологія

Мамологія - MdClinic

Мамолог – це лікар, який діагностує і лікує захворювання молочної залози. Кожного року відзначається тенденція «омолодження» подібних патологій. Мастопатія, доброякісні пухлини і рак молочної залози можуть розвинутися у пацієнтів будь-якого віку. Особливо небезпечні у цьому плані для жіночого організму будь-які стани, пов'язані з різкою перебудовою гормонального фону.

 

Що підвищує ризик розвитку раку грудей? Обтяжена спадковість, переривання вагітності та шкідливі звички, можуть провокувати хворобу. Запущені і не вчасно продіагностовані доброякісні пухлини також можуть спровокувати. Навіть банальна мастопатія без належного лікування і спостереження у лікаря істотно підвищує ризик розвитку раку грудей. Жіночі груди – це важливий орган, тканини якого чутливо реагують на стрес  й емоційну напругу.  Через дисбаланс  в гормональній сфері та деякі гінекологічні захворювання у молочних залозах також можуть початися патологічні процеси.

 

Профілактичний огляд у лікаря мамолога жінці потрібно проходити щонайменше раз на рік. УЗД молочних залоз – це безпечний і інформативний метод, за допомогою якого можна вчасно визначити проблему і призначити правильне лікування. Більшість захворювань молочних залоз на ранніх стадіях протікаютьбез жодних симптомів, а профілактичні огляди у таких випадках зберігають дорогоцінний час і рятують життя жінці.

 

В яких випадках потрібно відвідати мамолога позапланово:

 

 • біль у грудях
 • зміни кольору шкіри молочної залози і її текстури
 • деформація соска
 • виділення з грудей, за умови, що жінка не годує грудьми дитину
 • ущільнення
 • збільшення лімфовузлів під пахвами

Без даних УЗД молочної залози (або мамографії) здійснити повноцінний огляд молочних залоз практично неможливо. У «MD clinic» всім пацієнткам надається можливість здіснити УЗД під час консультації мамолога. Апаратура, на якій проводиться обстеження, відповідає усім вимогам і останнім світовим стандартам. Це новітній апарат експертного рівня Voluson E8 Expert. Досвід мамолога, який здійснює діагностику, та високочутливий апарат дозволяє встановити точний і правильний діагноз, скласти план медичної допомоги.

 

Чому варто звернутися за консультацією мамолога у «MD clinic»:

 

 • консультацію здійснює хірург – мамолог - онколог з багаторічним досвідом роботи в стаціонарі й приватних клініках
 • під час огляду, лікар при необхідності відразу ж може провести УЗД
 • кожній пацієнтці лікар надає інформацію не тільки про лікування, але і про профілактику захворювань молочної залози
 • лікарські препарати підбираються виходячи з індивідуальних особливостей жіночого організму
 • після консультації та діагностики пацієнтка отримує на руки не тільки лікарський висновок, але і якісні знімки з описом УЗД, що дає можливість зіставити результати майбутніх обстежень.

У «MD clinic» Ви можете здійснити профілактичний огляд або записатися на консультацію у разі виникнення будь-яких скарг, і бути впевненими у достовірності і об'єктивності діагнозу. Фахівці центру роблять все для того, щоб Ваші візити до нас були максимально комфортні!

Наші фахівці

Гаращенко Оксана Олександрівна

Лікар маммолог

Стаж роботи: 12 років
Записатися

Вартість послуг

Консультація мамолога 350 грн.
Масаж молочних залоз при лактостазі (60 хв.) 400 грн.
УЗД молочних залоз 350 грн.
Онкомаркер молочної залози (СА 15-3) 200 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Вакцинація проти раку шийки матки — навіщо це потрібно?

Вакцинація від раку шийки матки | навіщо потрібен цей укол в матку і наскільки ефективна вакцина проти раку шийки матки
Читати далі

Як захиститися від раку шийки матки!

Що таке рак шийки матки, яким має бути лікування раку шийки матки | детально розповідаємо про рак шийки матки і лікування
Читати далі

Після 40 життя тільки починається

Детально про порушення менструального циклу після 40 років і клімакс жінок, а також про клімактеричний синдром і клімактеричний період у жінок
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!