Телефонуйте прямо зараз!
2-211-211
(067) 431-12-11
Режим роботи: Пн-Сб 8:00 - 20:00
Передзвоніть мені

Здоров'я дитини

Довідки для школи та дитячого садка!

Довідки для школи та дитячого садка! - MdClinic

Щоб зібрати дитину у дитячий садок або школу, важливо подбати про те,  де можна пройти медогляд. До профілактичного огляду варто поставитись серйозно, щоб бути впевненим, що нічого не пропустили і Ваша дитина готова до школи чи дитячого садку!

Щорічні медогляди школярів дозволяють вчасно виявити порушення здоров'я та направити дитину на детальне обстеження або диспансерний облік профільних фахівців. Перелік фахівців, яких потрібно відвідати, а також обов'язкові лабораторні та інструментальні  обстеження залежить від віку дитини. До загальних відносяться - консультація педіатра, а також проба Руф'є. Результати медичного обстеження заносяться у медичну довідку, затверджена наказом МОЗ (форма №086-1/0 або форма №026/о) і передаються лікарю за місцем навчання дитини.

 

У медичному центрі "MDclinic" діють спеціальні програми, до яких входять усі обов'язкові консультації фахівців, необхідні лабораторні та інструментальні обстеження. За доступною  ціною  на протязі 2-3 дні, Ви зможете оформити усі необхідні довідки для школи або дитячого садка. Під час  медичного огляду, Ви дізнаєтесь про стан здоров'я Вашої дитини та отримаєте  рекомендації компетентних педіатрів.

Подробнее...

Наші фахівці

Вартість послуг

Програма "Медичний огляд школярів" (6 років) 904 грн.
Програма "Медичний огляд школярів" (7_10_12_13_16_17 років) 360 грн.
Програма "Медичний огляд школярів" (11 років) 968 грн.
Програма "Медичний огляд школярів" (14-15 років) 904 грн.
Програма "Медичний огляд школярів" (16-17 років) 568 грн.
Програма ''Садочок'' медичний огляд дітей дошкільного віку 1960 грн.
Програма "Школярик" медичний огляд дітей шкільного віку 1920 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Малюк на прийомі у дитячого невролога

Які питання задати дитячому неврологу, чого очікувати на прийомі у дитячого невролога | детально про дитячого невролога та навіщо потрібно його відвідувати
Читати далі

На прийомі у дитячого ортопеда!

Дитячий ортопед і що потрібно знати про цього лікаря | навіщо необхідний прийом дитячого ортопеда | розповімо про вивих і підвивих суглобів дитини
Читати далі

Що таке діатез?

Що таке діатез, як виражений діатез у дорослого і у дитини? Діатез та детально лікування | діатез - схильність до алергій або діатез це і є алергія?
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!