Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Режим роботи: Пн-Сб 8:00 - 20:00
Передзвоніть мені

УЗД органів сечостатевої системи

УЗД органів сечостатевої системи - MdClinic

Даний вид УЗД використовується для діагностики запальних та інфекційних захворювань сечостатевої системи. УЗД здійснюється у випадку болю поперек, поганого аналізу сечі, ознаки ниркових колік, запалення сечового міхура. Водночас - цінний засіб визначення вроджених патологій, гострих травм  і з підозрою на пухлину в даній області. Під час УЗД визначають структуру і розміри нирок, сечоводів і сечового міхура.

 

На процедуру пацієнт приходить з повним сечовим міхуром. Для цього за 1,5-2 години йому необхідно випити 1,5 л простої води. Псля огляду сечового міхура під час обстеження пацієнт має можливість опорожнитися  й потім продовжити діагностику.

 

УЗД  простати і сім'яних пухирців

 

УЗД простати і сім'яних пухирців – це безпечний і безболісний спосіб обстеження чоловіків підозри на урологічні захворювання і патології. Під час процедури оцінюють розмір, структуру та особливості цих органів.

 

Показання:

  • проблеми сечовипускання
  • порушення статевої функції
  • дискомфорт та біль
  • підозра на пухлину передміхурової залози або її збільшення у розмірах
  • діагностика причини чоловічого безпліддя.

 

Існують 2 способа подібного обстеження: трансабдомінальне (через живіт) і трансректальне (через пряму кишку). Для оцінки загального стану застосовується перший спосіб, але якщо лікарю необхідно детальне обстеження найменших змін, процедуру здійснюють ректальним датчиком. Для проведення абдомінальної УЗД пацієнт приходить у клініку з повним сечовим міхуром. Ректальне УЗД виконують натщесерце, за 2 дні до процедури необхідно виключити з раціону продукти, що викликають здуття живота.

 

В обох випадках УЗД не приносить особливого дискомфорту. В центрі «MD clinic» лікарі використовують сучасну апаратуру, яка дозволяє безболісно і швидко отримати необхідні якісні зображення. Багаторічний досвід лікарів нашого центру і висока кваліфікація – це запорука правильної діагностики і  використання оптимального лікування.

Наші фахівці

Вартість послуг

УЗД нирок та наднирників 400 грн.
УЗД скрінінг для чоловіків (передміхурова залоза,сім`яні пухерці та сечовий міхур+ нирки та наднирники+щитоподібна залоза) 950 грн.
УЗД органів сечовидільної системи (нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура) 450 грн.
УЗД передміхурової залози та сім`яних пухерців 400 грн.
УЗД передміхурової залози,сім`яних пухерців та сечового міхура з визначенням залишкової сечі 450 грн.
УЗД статевого прутня 500 грн.
УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 350 грн.
УЗД нирок 350 грн.
УЗД нирок та ниркових артерій (дуплексне сканування) 500 грн.
УЗД органів калитки 500 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Як захиститися від раку шийки матки!

Як захиститися від раку шийки матки!

Що таке рак шийки матки, яким має бути лікування раку шийки матки | детально розповідаємо про рак шийки матки і лікування
Читати далі
МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

МЕТОДИ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

Які бувають методи контрацепції, що таке контрацептиви-свічки, а також як порахувати овуляцію і що таке календарний метод контрацепції дізнаєтеся з цієї статті
Читати далі
Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Про важливу проблему жіночого здоров'я.

Що таке атипові клітини і який потрібно здавати аналіз на атипові клітини шийки матки | також розповімо як береться аналіз на вірус папіломи людини
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!