Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

Лікар-педіатр

Изображение доктора Матасар Тетяна Вікторівна

Матасар Тетяна Вікторівна

Лікар-педіатр
Вища кваліфікаційна категорія

Стаж роботи: 35 років
Записатися

Освіта:

 

1985 р. закінчила Київський медичний інститут ім. Богомольця.

1985-1986 рр. пройшла інтернатуру з педіатрії на базі Корсунь-Шевченківської  ЦРЛ.

1998 р. пройшла цикл удосконалення кваліфікації «Фітозасобів у профілактиці та лікуванні дитячих захворювань».

2000 р. пройшла цикл удосконалення кваліфікації «Спадкова патологія»

2004 р. пройшла цикл удосконалення кваліфікації "Актуальні питання дитячої нефрології" на базі Академії після дипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

2006 р. пройшла цикл удосконалення кваліфікації "Гігієнічні вимоги перебування дітей в учбово-виховних, оздоровчих установах".

2011 р. пройшла цикл вдосконалення кваліфікації "Дитяча алергологія".

Є співавтором методичних рекомендацій по оптимізації харчування дітей дошкільного віку, що мешкають на радіоактивно забруднених територіях через  аваріїю на ЧАЕС (2013р.)

2013 р. учасник 5-го Національного Конгресу, присвяченого біоетиці.

2013 р. учасник семінару лікарів-педіатрів на тему "Актуальні питання регіональної антибіотикотерапії, імунопрофілактики інфекцій дихальних шляхів".

2015 р. учасник майстер-класу в режимі телемоста "Сучасний підхід в лікуванні найбільш поширених захворювань в педіатричній практиці".

 

Досвід роботи

 

1986-1989 рр. лікар-педіатр в Ірпіньській ЦРБ.

1989-2013 лікар-педіатр ДКЛ №6.

1999-2012 рр. лікар-педіатр ДП №1 Дарницького району м. Києва.

2012-2015 рр. лікар-педіатр Центру первинної медикосанитарної допомоги №2 Дарницького району  м. Києва.

 

Основна спеціалізація у медичному центрі "MD clinic" :

 

Педіатрія

 

Володіє усіма методами діагностики і лікування в педіатрії: отоскопія, офтальмоскопія, ЕКГ. Спостерігає і лікує дітей з різною патологією з підбором індивідуального лікування.

 

Лікар-педіатр медичного центру "MD clinic" Матасар Тетяна Вікторівна має великий практичний досвід діагностики і лікування пацієнтів з різними соматичними захворюваннями: алергічною, пульмонологічною патологією, атопічним дерматитом. Займається веденням дітей з моменту народження, проведенням профілактичних щеплень. Використовує в лікуванні гомеопатичні препарати "Хель", "Битнер" та ін.

Додатково

Відгуки про лікаря

Здоровець Сергій

Тетяна Вікторівна — це Лікар від Бога, справжній спеціаліст-педіатр і чуйна, хороша людина.Знайомі більше 15 років.Всього Вам найкращого, Тетяна Вікторівна! Величезна подяка від нашої сім'ї!
Татьяна Щербак

Наш любимый доктор вот уже почти 11 лет. В случае чего, — всегда к ней. Очень важно, когда доверяешь доктору, который лечит твоих детей. Спасала и выручала много раз. Татьяна Викторовна очень внимательная, приятная в общении и специалист высокой компетенции!
Спасибо!
Маргарита

Відгуки про лікаря Матасар Т. В.

Наша сім'я з Матасар вже більше 15 років, спочатку зі старшою, тепер з молодшою. Всім задоволені, з мінусів – велика завантаженість лікаря. Приємно, що завжди відповідає на телефонні дзвінки,  добре знає історію хвороби моїх дітей, тому  консультує по телефону. Зайвого не призначає, перепитує, що є в аптечці, щоб не витрачатися на ліки, які нині дуже дорогі.

svane

Відгуки про лікаря Матасар Т. В.

+100 супер спец, тільки у неї пацієнтів завжди багато.

Олена Романова

Відгуки про лікаря Матасар Т. В.

Тетяна Вікторівна довгий час була нашим дільничним лікарем і фактично "виростила" моїх дітей. Мої діти спостерігалися у неї 7 років і я безмежно вдячна їй за все. Крім того, що вона моїх дітей лікувала, вона ще й мене по ходу консультувала щодо цих хворіб, як слухати, на що звертати увагу, дія різних препаратів. Завжди намагається до останього "витягнути" дитину на нешкідливих препаратах, антибіотики призначала вже в край

Лариса

Відгуки про лікаря Матасар Т. В.

Прекрасний фахівець. Ми живемо в іншому районі, не на Позняках, і клініка Медична династія далеченько від нас, але приїжджаємо і викликаємо лікаря додому, бо вже звикли до низ за 8 років, нам подобаються її методи лікування.

Питання до лікаря

Задайте питання лікарю:

Статті лікаря

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!