Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

Лікар-педіатр, гомеопат

Изображение доктора Коломієць Людмила Олександрівна

Коломієць Людмила Олександрівна

Лікар-педіатр, гомеопат
Перша кваліфікаційна категорія

Стаж роботи: 21 років
Записатися

Освіта:

 

1999 р. закінчила Національний медичний університет ім. Богомольця.

2000-2001рр. спеціалізація з педіатрії на базі кафедри педіатрії №2 КМАПО ім. П. Л. Шупіка.

2004 р. спеціалізація з дитячої неврології на базі кафедри дитячої неврології КМАПО ім. П. Л. Шупіка.

2005 р. спеціалізація по гомеопатії  на базі інституту «Протос».

Учасник міжнародних конференцій з питань «Актуальні питання захворювань верхніх дихальних шляхів у дітей раннього віку», «Лікування та діагностика атипічних дерматитів у дітей».

 

Досвід роботи:

 

З 2000р. працює в поліклініці сімейного лікаря «Русанівка» педіатром.

 

Основна спеціалізація в медичному центрі «MD clinic»:

 

Педіатрія

 

Володіє всіма методами діагностики і лікування в педіатрії: отоскопія, офтальмоскопія, ЕКГ. Активно застосовує гомеопатію для лікування і профілактики дитячих хвороб. Спостерігає і лікує дітей з різною дитячої патологією за підбором індивідуального лікування.

Лікар-педіатр медичного центру «MD clinic» Коломієць Людмила Олександрівна має великий практичний досвід діагностики та лікування пацієнтів з різними соматичними захворюваннями, алергологічної, пульмонологічною патологією, атопічним дерматитом. Ведення дітей з моменту народження, проведення профілактичних щеплень.

 

Дитяча неврологія

 

Спостерігає і лікує дітей з різною патологією нервової системи : затримка розвитку на першому році життя; занепокоєння дитини, порушення сну, гіперактивність, нічне нетримання сечі, тики, головний біль, непритомність, рухові порушення, епілептичні припадки і непароксизмальні стани.

 

Гомеопатія

 

Лікар-педіатр Коломіець  Людмила дотримується думки, що лікування дітей гомеопатичними препаратами результативніше, ніж  за  традиційними методиками. Переваги гомеопатичної терапії для дітей грунтовані на гідності гомеопатії - відсутності шкідливих побічних дій гомеопатичних препаратів, здатності гомеопатичних ліків виявити приховану патологію, посиленні природних механізмів опірності організму.

Додатково

Відгуки про лікаря

Malakomaha

Відгуки про лікаря Коломієць Л. О.

Звернулися до неї з сильною нежиттю і кашлем. Я не шанувальник гомеопатії, але після її лікування поміняла свою думку. Я побачила результат вже на наступний день. Ще скажу про клініку, приходьте , тут чисто, затишно, ввічливі адміністратори, навіть якщо вам потрібно трохи почекати, то ваших діток займуть іграшками.

Рита

Відгуки про лікаря Коломієць Л. О.

Ходимо на прийом до Коломієць Людмила з народження. Дуже нею задоволені та повністю довіряємо

Алина

Відгуки про лікаря Коломієць Л. О.

Компетентний лікар, давала розгорнуті відповіді і пояснювала, немов дитині. Всім раджу.

Людмила 22 грудня 2013

Відгуки про лікаря Коломієць Л. О.

Лікар супер!!!! Їздимо до неї на прийом в клініку на Позняках «Медична Династія». Дуже раджу, шкодую, що раніше не потрапили до неї. За інформацією звертайтеся в приват!!!

oleshenka 2011-06-17

Відгуки про лікаря Коломієць Л. О.

Були на черговому огляді у Коломієць Людмили Олександрівни в клініці Медична династія. Все дуже сподобалося, вона розумно розповіла про хворобу, зайвих препаратів не призначала. Вона відмінний педіатр-невропатолог, поставила нам діагноз по неврології без НСГ. Пізніше, я правда зробила НСГ і діагноз підтвердила  ще у одного невропатолога для впевненості. Вона воліє в лікуванні гомеопатичні ліки, щоб менше травмувати організм дитини. Що добре, консультує по телефону в будь-який час і в будь-яких ситуаціях.

Питання до лікаря

Задайте питання лікарю:

Статті лікаря

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!