Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211 575-51-19
(050) 7-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Робочий графік:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 16:00
Передзвоніть мені

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендоскопіст

Изображение доктора Пустоваров Сергій Юрійович

Пустоваров Сергій Юрійович

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендоскопіст
Вища кваліфікаційна категорія

Стаж роботи: 37 роки.
Записатися

Освіта:

 

У  1983 році закінчив Національний медичний університет ім. Богомольця.

У  1983-1988 рр. отримав спеціалізацію з акушерства та гінекології на базі лікарні №22 р. в Києві.

У  1988-1991 рр. закінчив аспірантуру на базі Національного медичного університету ім. Богомольця, кафедра Акушерства і гінекології».

У 2001 році пройшов спеціалізацію «УЗД в акушерстві та гінекології» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупіка.

У 2001 році пройшов курси вдосконалення по темі «Кольпоскопічна діагностика і методи лікування патології шийки матки» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупіка.

В 2008 році пройшов спеціалізацію «Актуальні питання ендоскопії в гінекології» (гістероскопія і лапароскопія) на базі Київської медичної академії після дипломної освіти ім. П. Л. Шупіка.

Діючий член Міжнародного Товариства з Гінекологічної Ендоскопії (International Society for Gynecologic Endoscopy), визнаний хірург.

Автор запатентованої методики "Цифрова Кольпоскопія".

Автор запатентованої методики "Цифрова Кольпоскопія Gen.II".

Автор запатентованої  "Портативної відео-фото-ендоскопічної системи".

Має наукові публікації, співавтор доповідей на міжнародних і національних з'їздах онкогінекологів та гинекологов-эндоскопистів.

 

Досвід роботи :

 

З 1983 - 2002 рр. працював лікарем акушером-гінекологом в клінічній лікарні №22 м. Києва.

З 2002 - 2014гг. працював лікарем акушером-гінекологом жіночої консультації пологового Будинку №3 м.Києва.

Має великий досвід роботи в приватних клініках міста Києва : "Адонис-О", "Иновация", "ПАН І ПАНІ", "Мати і Дитя" та ін.

 

Основна спеціалізація в медичному центрі "MD clinic" :

 

Акушерство і гінекологія

 

 

Акушер-гінеколог Пустоваров С.Ю. досконало володіє усіма сучасними методами діагностики і лікування в гінекології: кольпоскопія, лікування патології шийки матки (радіохвильова терапія, лазерна вапоризація, аргоноплазмена вапоризація, конізація шийки матки); профілактика раку шийки матки (вакцинація Церварикс); діагностика і лікування захворювань, які передаються статевим шляхом; підбір методів контрацепції, введення і видалення внутрішньоматочних контрацептивів. Діагностика і лікування безпліддя, невиношування.

 

Ендоскопія в гінекології

Гістероскопія - це метод  діагностики і лікування цервикального каналу і порожнини матки, якій проводиться на високоякісному оптичному устаткуванні. Метод є "золотим стандартом" в діагностиці патології  порожнини матки і цервикального каналу. Гістероскопія дозволяє найточніше, під контролем зору поставити діагноз і, відповідно, призначити ефективне лікування. У Медичному центрі "MD clinic" гістероскопія і гістерорезектоскопія успішно проводиться професійним гінекологом-ендоскопістом, який є діючим членом Міжнародної Асоціації Гінекологів  Ендоскопистів (ISGE).

 

За твердженням  інж.Швачка Ст. А., голови фірми Karl Storz Ukraine, ін. Пустоваров С. Ю. є піонером застосування в Україні біполярної електрохірургічної техніки при амбулаторній внутрішньоматкової хірургії. Як відомо, біполярна техніка - найменш травматична і проводиться в середовищі фізіологічного розчину, що дуже важливо для непороділь  та пацієнток, які страждають безпліддям.

 

При проведенні гістероскопії в клініці «Медична династія» не використовується методика фіксації шийки матки кульовими щипцями, що істотно знижує травматичність цього дуже важливого органу.

 

При проведенні гістероскопії в Медичному центрі «MD clinic» використовується запатентована лікарем Пустоваровим у співавторстві з колегами методика розширення шийки матки. Ця методика дозволяє «дбайливо», протягом від 45 хвилин до 1,5 години розширити цервікальний канал, що дуже важливо для непороділь та пацієнток, які страждають безпліддям.

 

Охочі детальніше дізнатися про можливості гістероскопії та Цифрову Кольпоскопію (Digital Colposcopy),  можуть ознайомитися за відео на ресурсі YouTube на каналі «drserhiy».

 

УЗД в акушерстві та гінекології

 

Ультразвукова діагностика органів малого тазу – абсолютно безпечний метод  діагностики в акушерстві і гінекології. Метод  дозволяє оцінювати стан і структуру дітородних органів жінки: тіло матки, шийку матки, яєчники, маткові труби (при патології) і навколишні органи.

Додатково

Відгуки про лікаря

Відгуки про лікаря Пустоварова С. Ю.

 

Ліна 18.05.10

Лікар прекрасний! До них прийшла, коли завагітніла, і з тих пір до інших лікарів не ходжу. Пробувала «сходити на ліво», але повернулася :-)!!! Після цього ціную його ще більше. Він уважний, а головне спокійний. Єдиний поставив точний термін пологів. Народила день у день. Дякую Сергій Юрійович

Відгуки про лікаря Пустоварова С. Ю.

Ольга  04.03.13

Сергій Юрійович найкращий лікар. Я у нього дві вагітності спостерігалася. Мої подружки навіть з інших районів їздять до нього в клініку «Медицинская династия» на Позняки. Він дотримується думки, що в першому триместрі не потрібно проводити огляд жінок на кріслі заради збереження плоду. Крім того з усіма питаннями можна звертатися по телефону, не відмовляє і консультує. Я в обидві вагітності йому дзвонила за порадами і заспокоєнням, так як вагітності були не простими.

Відгуки про лікаря Пустоварова С. Ю.

Дуже хороший лікар, рекомендую! Уважний, чуйний, спокійний. Робила в нього гістероскопію, все пройшло добре, результатом задоволена.

Питання до лікаря

Задайте питання лікарю:

Статті лікаря

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!