Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Режим работы:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 18:00
Передзвоніть мені

Відгуки

В цьому розділі знаходяться всі відгуки про наших лікарів.

Ваші відгуки:

Отзыв:

Це клініка,  в якій працює мій улюблений лікар Попова Тетяна Олексіївна, яка подарувала мені можливість мати дітей, хоча багато років мені усі ставили діагноз Безпліддя, я найщасливіша на світі!!! Тепер я знаходжуся на обліку у  лікаря  Лазаревич, це дуже зручно, тим паче, що я живу на Позняках.

Отзыв:

Дівчатка, хто ще не знайшов гінеколога, зверніться до Медичної Династії, там є гінеколог Лазаревич, не пошкодуєте. Дуже уважний  і файний  професіонал.

Марія  29 серпня 2011

Отзыв:

Тільки позитивні враження від клініки Медична Династія. Спокійна атмосфера, привітні дівчата на рецепшені.  По своєму досвіду дуже рекомендую лікаря-гінеколога Петренко Галину Олександрівну

Олена  01 листопада 2012

Отзыв:

Дуже задоволена цією клінікою, дівчата - адміністратори дуже привітні та усміхнені, в гарних костюмах :). Завжди приходжу в той час, на коли  записувалася, ні разу не чекала. Дуже комфортна і позитивна обстановка в клініці. Я задоволена!!!!!

Молодці хлопці та дівчата, хороша команда!!!!!

Еля  24 жовтня 2012

Отзыв:

Стою на обліку по вагітності в цій клініці. Дуже задоволена, що вибрала саме цю клініку, адже для мене як і для мого майбутнього малюка дуже важливо отримувати позитивні емоції, тут я їх отримую. Якщо і доводиться іноді посидіти в черзі, то в цьому немає нічого страшного - "час" у медицині поняття відносне, так і ситуації бувають різні. Якщо хтось потрапляє із швидкої, зрозуміло, що він піде до лікаря в першу чергу, а потім наступний. Я до цього ставлюся спокійно (сама не раз приходила саме в цю клініку без запису - за швидкої - мене завжди брали, і ставилися до мене з повагою, розумінням, теплом.).  Дівчата на рецепції, якщо я очікую, розуміючи мій стан, можуть і запропонувати чай, і цікаві телепередачі поставити. Дівчата, будьте простіше, якщо Попова Т. А працює в цій клініці, то це вже про щось говорить. У кожній клініці можна знайти свої мінуси, треба просто закривати на це очі і розуміти, що люди, які там працюют,  піклуються про наше здоров'я, а це головне! Удачі.

Агата  14 липня 2012 09:49

Отзыв:

Хочу залишити відгук про клініку, в якій я є помітний вже близько року. Спочатку спостерігалася у педіатра Коломієць Людмили Олександрівни. Спасибі їй за здоров'я моєї старшої.  Лікар розумничка, уважна, вміє найти підхід до дітей, професіонал. Завагітніла другою дитиною, стала на облік в цю клініку. На обліку знаходжусь у Петренко Галини Олександрівни. Йшла цілеспрямовано до неї за порадою подруг. Не пошкодувала ні крапельки, є з чим порівнювати (першу вагітність спостерігала так само в приватній клініці Києва). Лікар і телефон свій мобільний залишає, завжди на зв'язку, завжди прокоментує аналізи, якщо потрібно, дасть пораду, якщо термінова ситуація,  не відмовить у можливості потрапити на прийом без черги.  Лікар для ведення вагітності  для мене особисто, це насамперед професіонал, завдання якого - здоров'я вагітної.  За іншими потребами можна звернутися  до школи для вагітних, на щастя, їх зараз досить. Лікар - професіонал, і за що Галині Олександрівні окрема подяка, все роз'яснює дуже чітко, просто, мабуть, хтось радіє поясненням, а хтось комплексує і ридає.. Кому що, загалом, я сподіваюся, що лікарі клініки будуть продовжувати залишатися такими ж професіоналами. Це найважливіше, адже в їх руках наше життя і життя наших діток :)

Юлія  2 лютого 2013

Залиште свій відгук:

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!