Рак шийки матки – підступне захворювання, яке щороку забирає життя багатьох жінок в Україні. Прикро, що часто це пов’язано з несвоєчасною діагностикою та нехтуванням профілактичними оглядами у гінеколога. На початкових стадіях розвитку ця хвороба не проявляється ніякими симптомами, і виявити її може тільки лікар за умови проведення комплексного огляду та взяття аналізу виділень на цитологію.

 

Профілактика раку шийки матки можлива, і перша річ, про яку не можна забувати – це щорічна консультація у гінеколога, навіть якщо жінку нічого не турбує. Якщо ж лікар виявить дисплазію або інший перехідний стан, потрібно одразу ж починати лікування, щоб попередити тяжкі наслідки.

 

Спеціальна пропозиція!

 

Консультація гінеколога + Кольпоскопія + Аналіз на цитологію 1085грн. = 495 грн.

 

Акційний пакет включає такі послуги:

  • консультація та огляд гінеколога;
  • зішкріб на цитологію – дослідження, за результатами якого можна зробити висновок про наявність чи відсутність атипових клітин та інших патологій шийки матки;
  • кольпоскопія – діагностична процедура огляду шийки матки, під час якої лікар оцінює загальний стан слизової та її реакцію на специфічні реагенти.

 

Не відкладайте профілактичний візит до гінеколога, часом прості речі рятують життя. Потурбуйтеся про себе, бо набагато легше попередити проблему, ніж вирішувати її!

 

Спеціальна пропозиція діє з 01.05. по 31.05.2019 р.

 

Увага! В акції не беруть участь провідні гінекологи!

 

Ліцензія МОЗ України АГ №571102 від 9.12.2010 р.

 

З турботою про Ваше здоров’я!