Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Режим работы:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 18:00
Передзвоніть мені

Кріодеструкція

Кріодеструкція - MdClinic

Кріодеструкція – це медична процедура, під час якої відбувається руйнування тканин під впливом холоду (рідкого азоту). За допомогою цього методу можна видаляти новоутворення на шкірі, які не потрібно відправляти на біопсію. Найчастіше процедуру призначають для кріомасажу обличчя та видалення папілом на різних ділянках тіла.

 

Переваги кріотерапії:

  • відсутність болю під час процедури та швидкість її проведення (особливо актуально для дітей та пацієнтів із чутливою шкірою);
  • відсутність протипоказань за віком;
  • не порушується цілісність здорових тканин;
  • легкість та точність виконання;
  • відсутність кровотечі та рубців;
  • просте відновлення.

 

Кріомасаж обличчя допомагає позбавитися висипу та слідів акне на шкірі, зменшити пігментні плями, покращити місцеві обмінні процеси та нормалізувати жирність шкіри. Після процедури відбувається природнє омолодження шкіри, звуження пор та нормалізація кольору обличчя. Масаж холодом – не лише корисна, але й приємна процедура, після якої згладжуються дрібні нерівності шкіри. Важливо знати, що будь-які кріопроцедури протипоказані при гострих запальних захворюваннях, герпесі в активній фазі, алергічних реакціях на холод та мігрені.

 

Кріодеструкція папілом може застосовуватися в таких випадках, коли об’єм новоутворень невеликий і вони локалізовані в легкодоступних місцях. Ще одна перевага методу – під час процедури видалення непотрібно використовувати знеболювання. Це важливо, якщо у пацієнта є алергія на медикаменти для місцевої анестезії. З питань видалення папілом та кріомасажу обличчя Ви завжди може звернутися до дерматологу в «MD clinic». Лікар відповість на всі питання та складе оптимальний план лікування.

Наші фахівці

Кіндратишін Анна Вікторівна

Кіндратишін Анна Вікторівна

Лікар-дерматолог

Стаж роботи: 22 років
Записатися

Вартість послуг

Кріодеструкція одного утворення до 1см. 350 грн.
Кріодеструкція одного утворення більше 1см. 500 грн.
Кріомасаж обличчя 300 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Чим небезпечні родимки?

Чим небезпечні родимки?

Чим небезпечні родимки? Як вони виглядають і чим відрізняються від звичайних невусів? Ознаки переродження родимки і що їх може викликати.
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!