Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Режим работы:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 18:00
Передзвоніть мені

Кардіологія

Кардіологія - MdClinic

Серцево-судинні патології – одна з найбільш розповсюджених проблем зі здоров’ям у сучасному суспільстві. Вони є найчастішою причиною смертності в світі, тому вкрай важливо піклуватися про стан серця та судин. Більшість з цих хвороб можна уникнути, виключивши вплив факторів ризику їх розвитку. Профілактичний візит до кардіолога допоможе впевнитися, що зі здоров’ям все в порядку, а в разі виникнення якихось проблем, можна буде провести додаткову діагностику та своєчасно розпочати лікування.

 

Які симптоми є приводом звернення до кардіологу?

 

 • біль в області серця;
 • прискорене чи уповільнене серцебиття (середньостатистична норма – від 60 до 90 ударів за хвилину);
 • задишка;
 • запаморочення та втрата свідомості;
 • спонтанне порушення дихання у нічний час;
 • підвищений або знижений артеріальний тиск;
 • посиніння області носогубного трикутника.

 

До серцево-судинних захворювань належать ішемічна хвороба серця, ревматичні захворювання, тромбози, вади серця (вроджені та набуті), інфаркти, порушення периферичного кровообігу і т.д. Основні фактори ризику розвитку цих захворювань – неправильний спосіб життя та нераціональне харчування. Відмова від тютюну, вживання алкоголю та споживання жирної їжі зменшують вірогідність появ проблем із серцем та судинами. Бажано також обмежувати кількість солі в їжі, бо вона може провокувати проблеми з артеріальним тиском. В щоденному раціоні повинно бути багато овочів та фруктів, що є джерелом антиоксидантів та біологічно активних речовин.

 

Помірна фізична активність допомагає тренувати серце, але важливо пам’ятати про почуття міри, і ніколи не виснажувати себе занадто. Заняття будь-яким видом спорту потрібно починати поступово, з часом збільшуючи навантаження, особливо це стосується людей, що звикли до малоактивного способу життя.

 

Переваги звернення до кардіолога в «MD clinic»:

 

 • пацієнтів консультують лікарі першої кваліфікаційної категорії (в тому числі, кандидати наук) з великим досвідом практичної роботи;
 • за необхідності, окрім ЕКГ, Ви можете записатися на додаткові методи обстеження – Холтер, ЕХО серця та лабораторні аналізи;
 • медичний центр обладнаний сучасною діагностичною апаратурою, а всі консультації та обстеження проводяться по запису, щоб пацієнт не чекав у черзі;
 • під час прийому лікар розповідає не лише про причини виникнення хвороби та способи лікування, але й приділяє увагу питанням профілактики.

 

Звернувшись до «MD clinic», Ви можете бути впевнені у високій якості послуг, що надаються, кваліфікованій медичній допомозі та зручному сервісі. І лікарі, і адміністративний персонал клініки роблять усе можливе для того, щоб Ваше перебування тут було комфортним та приємним. Ми бажаємо Вам здоров’я та гарного самопочуття, а за необхідності завжди готові прийти на допомогу!

Наші фахівці

Мазур Ірина Дмитрівна

Мазур Ірина Дмитрівна

Лікар-кардіолог

Стаж роботи: 15 років
Записатися

Вартість послуг

Електрокардіографія 200 грн.
Консультація кардіолога 550 грн.
УЗД серця (ехокардіографія) 600 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Як працювати після свят?

Як працювати після свят?

Прийшов час повертатися до звичайних справ. Початок трудового тижня після довгих вихідних - завжди непростий період. Як правильно налаштуватися на робочий лад?
Читати далі
Гіпотиреоз.

Гіпотиреоз.

В яких випадках потрібно пройти позапланове обстеження у ендокринолога? Тривожні симптоми, що можуть бути ознаками розвитку ендокринних порушень.
Читати далі
Після 40 життя тільки починається

Після 40 життя тільки починається

Детально про порушення менструального циклу після 40 років і клімакс жінок, а також про клімактеричний синдром і клімактеричний період у жінок
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!