Телефонуйте прямо зараз!
телефон 2-211-211
(067) 431-12-11
020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Режим роботи: Пн-Сб 8:00 - 20:00
Передзвоніть мені

Дитячий масаж

Дитячий масаж - MdClinic

Масаж допомагає дитячому організму правильно розвиватися і рости. За допомогою  масажу можна нормалізувати тонус м'язів, зміцнити хребет і прискорити обмін речовин. Масаж сприяє гармонійному розвитку дитини та покращує кровообіг. Крім того, при виконанні  грамотного масажу діти отримують не тільки користь, але і задоволення під час сеансу.

 

Чи усім дітям потрібен масаж, і яка від нього користь?

 

Профілактичний масаж можна робити навіть здоровим дітям – під час процедури вони отримають тільки користь і позитивні емоції. Безумовно, мова йде про професійно виконані процедури. Масаж повинен проводити медичний працівник, кваліфікація якого дозволяє йому працювати з дітьми. Деякі молоді батьки вважають, що масаж можна проводити самостійно вдома без контролю лікаря і медсестри. Це досить небезпечна помилка, адже неправильна техніка виконання масажу не тільки не принесе користь, але може серйозно нашкодити. Лікувальний масаж проводиться тільки за призначенням дитячого лікаря. Його часто застосовують при лікуванні дисплазії тазостегнових суглобів, кривошиї, гіпо - та гіпертонусу м'язів.

 

Масаж допомагає:

 

  • нормалізувати темпи психомоторного розвитку дитини
  • оздоровити стан опорно-рухового апарату
  • призвести у норму тонус м'язів.
  • покращує розведення тазостегневих суглобів
  • допомагає виправити кривошию та клишоногість на ранніх етапах розвитку
  • зміцнює хребет і м'язи спини

 

Однак іноді деякі незначні відхилення не помітні зовні, і батьки без лікарського огляду можуть не знати про їхнє існування. Уданому випадку ефективність отримає лікувальний масаж, а не профілактичний. Саме тому, перед курсом будь-якого масажу малюка потрібно показати педіатру (а якщо необхідно – неврологу або ортопеду). Дитячі фахівці порекомендують, який саме масаж необхідно дитині, і на які зони необхідно робити акцент. У середньому дітям до року бажано пройти 3-4 курсу масажу по 10 сеансів, але це повинен визначити дитячий лікар, залежно від індивідуальних особливостей малюка.

 

У нашому центрі «MD clinic» масаж і розвиваюча гімнастика для дітей проводить спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Шаповал Тетяна Євгенівна. Вона має успішний досвід роботи з дітьми різного віку, її медичний стаж перевищує 30 років. Головна ознака дитячого масажиста  MD clinic – вміння розташувати до себе кожного маленького пацієнта. Масаж проходить у затишній, теплій атмосфері, тому навіть маленькі діти з радістю відвідують цю процедуру. Без  довір΄я до масажиста малюк буде відчувати стрес, тому доброзичливе ставлення і позитивний настрій – це запорука успішного результату.

 

Плавання і гімнастика для немовлят – це корисне і приємне доповнення масажу

 

 

Ще однією перевагою  проходження дитячого масажу у центрі «MD clinic» - це можливість виклику спеціаліста додому. У доповнення до цього дитячий масажист може проводити плавання і гімнастику. Немовлята, як правило, дуже люблять водні процедури, адже  у внутрішньоутробному періоді вони постійно перебували в оточенні рідини і м'язи їх тіла ще добре пам'ятають ці відчуття.

 

Плавання і гімнастика активізують розвиток опорно-рухової та  нервової системи. Вони покращують настрій дитини і роблять його сон більш глибоким. До того ж подібні процедури загартовують дитину. Схильність до респіраторних захворювань у таких дітей набагато нижче, і навіть у разі виникнення хвороби вона проходить набагато швидше. Після плавання і гімнастики у немовлят поліпшується апетит, прискорюються обмінні процеси в організмі. Заняття зі кваліфікованим медичним працівником цілком безпечні для малюка. Вони приносять йому користь і дарують гарний настрій.

 

Фізіотерапія

 

 

Фізіотерапія – це галузь медицини, яка вивчає вплив фізичних факторів на здоров'я людини (наприклад, тепла, світла, води). Фізіотерапевтичні методи незамінні для лікування хронічних захворювань й відновлення після перенесених гострих патологічних процесів. Вони м'яко впливають на організм і стимулюють тканини відновитися найшвидше. За допомогою фізіотерапії можна значно покращити загальний стан організму та підвищити імунітет.

У медичному центрі «MD clinic» можна пройти такі апаратні методи лікування, як тубус-кварц і інгаляції за використанням небулайзера. Ці процедури сприяють санації ЛОР-органів і допомагають дітям відновитися після багатьох захворювань органів дихальної системи.

Тубус-кварц (УФО) – це процедура, коли у лікувальних цілях застосовується ультрафіолетове опромінення. Завдяки бактерицидним властивостям УФО активно застосовується для лікування запальних процесів  мигдалин, зіву й носу. Крім того, таке світло покращує місцевий кровообіг і нервову провідність тканин. Бактеріальні риніти, фарингіти, загострення хронічного тонзиліту і отити – це найчастіші показники до застосування тубус-кварцу. На віруси це світло ніяк не впливає, тому при звичайних ГРВІ призначення таких процедур не має сенсу. Все ж, деколи даний метод фізіотерапії використовується у якості профілактики бактеріальних ускладнень.

Небулайзер – це інгалятор нового покоління, який розпилює рідину до найдрібніших частинок. По суті, пацієнт дихає вологим паром, який утворюється з лікувальної рідини. В залежності від захворювання і показань, за допомогою небулайзера можна проводити інгаляції зі препаратами, які розширюють бронхи, гормональними засобами, антибіотиками і навіть зі простою мінеральною водою або фізіологічним розчином. Процедура приносить істотне покращення, якщо сильний кашель, полегшує дихання і прискорює одужання дитини.

Призначення будь-яких фізіотерапевтичних методів повинен здійснювати  тільки кваліфікований педіатр після огляду, вимірювання температури та прослуховування легенів. Процедури потрібно проходити курсом (у середньому від  10 процедур). Самостійно переривати лікування вкрай небажано, адже це може призвести до зниження ефективності та погіршення стану дитини. Фахівці «MD clinic» допоможуть пройти Вашому малюкові необхідні фізіотерапевтичні процедури у спокійній атмосфері, без страху та дискомфорту.

Читати далі...

Наші фахівці

Шаповал Тетяна Євгенівна

Шаповал Тетяна Євгенівна

Патронажна медсестра, дитячий масажист

Стаж роботи: 30 років
Записатися

Вартість послуг

Комплексні програми

Ще статті з теми

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!