Телефонуйте прямо зараз!
2-211-211
(067) 431-12-11
020686, г. Киев, ул. Елены Пчелки 3-а
Режим роботи: Пн-Сб 8:00 - 20:00
Передзвоніть мені

Педіатри

Педіатри - MdClinic

Уявіть собі, наскільки дорогінно здоров'я власної дитини. Тільки батьки знають, наскільки важливі, навіть самі незначні симптоми хвороби дитини - це природний інстинкт зберегти або відновити здоров'я. Саме тому, візити до дитячих лікарів так важливі - вони не тільки прагнуть зберегти й відновити здоров'я малюка, але й утримають батьківській спокій.


Педіатрія — одна з найважливіших галузей медицини, яка спрямована на профілактику, діагностику і лікування різних захворювань у новонароджених, дітей і підлітків. Саме педіатр спостерігає за станом здоров'я дитини з народження — після домашніх візитів або у клініці, приймає рішення щодо доцільності проведення вакцинації або призначення додаткових медичних обстежень і маніпуляцій.


Кваліфікований педіатр — не просто лікар загальної практики, а фахівець, що володіє певними навичками психології дітей, який здатний забезпечити душевний комфорт навіть для самих юних пацієнтів. Саме цим принципом завжди керуються фахівці «MD CLINIC», вміють знайти підхід до дітей будь-якого віку та володіють великим досвідом й професійними навичками, необхідними для роботи в педіатрії.


Комплексний підхід у роботі — запорука комфорту для пацієнтів. Саме тому, педіатричний напрямок у клініці «Медична Династія» формується не тільки лікарями загальної практики, але і вузькими спеціалістами: невролог, дитячий ортопед, офтальмолог, дитячий лор, логопед, дитячий гінеколог, дитячий хірург, дитячий узист, дитячий масажист. А для лікування дітей використовуються максимально делікатні методики та препарати, до яких входять гомеопатичні — особливо ефективні і максимально нешкідливі для дитячого організму.


Виклик дитячого лікаря додому, вакцинація, проведення фізіотерапевтичних процедур і планових оглядів — усі ці послуги медичний центр «MD CLINIC» пропонує отримати без зайвих витрат часу і на самому високому професійному рівні. також Ви будете впевнені у тому, що ваша дитина перебуває під наглядом компетентних фахівців — незалежно від того, йде мова про плановий огляд або ситуації, що потребує прийняття екстрених заходів. Досвідчені педіатри в MD CLINIC подбають про здоров'я Вашого малюка.

 

Наші фахівці

Вартість послуг

Консультація педіатра 350 грн.
Консультація провідного педіатра 450 грн.
Консультація педіатра, дітей віком 0 -3-х місяців 550 грн.
Консультація педіатра другої дитини з сім'ї (за одну дитину) 300 грн.
Консультація педіатра другої дитини з сім'ї на дому (за одну дитину) 350 грн.
Консультація та огляд лікаря педіатра перед щепленням 250 грн.
Огляд лікаря педіатра(контроль лікування) 250 грн.
Консультація педіатра на дому в межах Дарницького району, м.Київ 650 грн.
Консультація педіатра на дому в межах м.Київ 850 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Дитячий ортопед рекомендує. Перше взуття для малюка

Поради ортопеда, якими потрібно керуватися батькам при виборі першої взуття для дитини.
Читати далі

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!