Телефонуйте прямо зараз!
2-211-211
(067) 431-12-11
020686, г. Киев, ул. Елены Пчелки 3-а
Режим роботи: Пн-Сб 8:00 - 20:00
Передзвоніть мені

Оформлення довідки до школи та дитячого садка!

Оформлення довідки до школи та дитячого садка! - MdClinic

В житті вашої дитини невдойзі станеться щось надзвичайне – вона піде у дитячий садок або до школи. Новий темп дня, незвичний раціон, а головне – нове оточення. Для імунної системи маленької людини це справжнє випробування! Крім того, вік 2-3 роки, 6-7 років – періоди, де виявляються багато прихованих хвороб.

 

У цей період  надзвичайно важливо подбати про здоров'я вашого малюка! Для цього законодавством  передбачено обов'язкові медичні огляди, які спрямовані на виявлення захворювань на початкових стадіях, а також своєчасне проведення лікувально-профілактичної роботи, що сприяє збереженню й зміцненню здоров'я. Під час оформлення дитини в дитячий садок або школу,  до пакету обов'язкових документів входить - «Медична карта дитини для школи, школи-інтернату, школи-ліцею, дитячого будинку й дитячого садка» (форма №026/о, згідно наказу МОЗ України від 27.12.99 р. № 302).

 

У медичну карту заносять відомості про особливості розвитку дитини, захворювання, алергічні реакції, профілактичні щеплення. Крім того, у картці будуть відображені всі результати медичного огляду - лабораторні обстеження, висновки лікарів-спеціалістів та їх рекомендації, оцінка фізичного стану здоров'я дитини і рекомендована група здоров'я. До такого огляду варто серйозно поставитися, не сумніватися і бути впевненими, що нічого не упустили і ваша дитина готова до нового, такого важливого періоду свого життя!

 

У медичному центрі "MDclinic" існують спеціальні програми «Садочок» й «Школярик», які включають усі обов'язкові консультації фахівців, необхідні лабораторні та інструментальні обстеження, а також оформлення Медичної карти (форма №026/о). Повне медичне обстеження та оформлення медичної карти займає всього 2-3 дні. В результаті медичного огляду Ви отримаєте уявлення про стан здоров'я Вашого малюка та рекомендації фахівців.

Читати далі...

Наші фахівці

Вартість послуг

Програма ''Садочок'' медичний огляд дітей дошкільного віку 1960 грн.
Програма "Школярик" медичний огляд дітей шкільного віку 1920 грн.

Комплексні програми

Ще статті з теми

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!