Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Режим работы:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 18:00
Передзвоніть мені

Оформлення довідки до школи та дитячого садка!

Оформлення довідки до школи та дитячого садка! - MdClinic

В житті вашої дитини невдойзі станеться щось надзвичайне – вона піде у дитячий садок або до школи. Новий темп дня, незвичний раціон, а головне – нове оточення. Для імунної системи маленької людини це справжнє випробування! Крім того, вік 2-3 роки, 6-7 років – періоди, де виявляються багато прихованих хвороб.

 

У цей період  надзвичайно важливо подбати про здоров'я вашого малюка! Для цього законодавством  передбачено обов'язкові медичні огляди, які спрямовані на виявлення захворювань на початкових стадіях, а також своєчасне проведення лікувально-профілактичної роботи, що сприяє збереженню й зміцненню здоров'я. Під час оформлення дитини в дитячий садок або школу,  до пакету обов'язкових документів входить - «Медична карта дитини для школи, школи-інтернату, школи-ліцею, дитячого будинку й дитячого садка» (форма №026/о, згідно наказу МОЗ України від 27.12.99 р. № 302).

 

У медичну карту заносять відомості про особливості розвитку дитини, захворювання, алергічні реакції, профілактичні щеплення. Крім того, у картці будуть відображені всі результати медичного огляду - лабораторні обстеження, висновки лікарів-спеціалістів та їх рекомендації, оцінка фізичного стану здоров'я дитини і рекомендована група здоров'я. До такого огляду варто серйозно поставитися, не сумніватися і бути впевненими, що нічого не упустили і ваша дитина готова до нового, такого важливого періоду свого життя!

 

У медичному центрі "MDclinic" існують спеціальні програми «Садочок» й «Школярик», які включають усі обов'язкові консультації фахівців, необхідні лабораторні та інструментальні обстеження, а також оформлення Медичної карти (форма №026/о). Повне медичне обстеження та оформлення медичної карти займає всього 2-3 дні. В результаті медичного огляду Ви отримаєте уявлення про стан здоров'я Вашого малюка та рекомендації фахівців.

Читати далі...

Наші фахівці

Вартість послуг

Комплексні програми

Ще статті з теми

Спеціальні пропозиції

Запишіться на прийом!