Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Режим работы:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 18:00
Передзвоніть мені

Лікар ультразвукової діагностики, терапевт

Изображение доктора Латиш Наталія Олегівна

Латиш Наталія Олегівна

Лікар ультразвукової діагностики, терапевт
Вища кваліфікаційна категорія

Стаж роботи: 32 років
Записатися

Освіта:

 

У 1988 році закінчила Київський медичний інститут за фахом лікувальна справа.

Пройшла навчання на спеціалізованих курсах і тренінгах по напряму ультразвукова діагностика, курси підвищення кваліфікації, по терапії пройшла тематичне удосконалення "Сучасні методи діагностики і лікування цукрового діабету 2 типи", тематичне удосконалення "Сучасні методи діагностики і лікування захворювання щитовидної залози".

 

Досвід роботи :

 

 

Має 25-ти літній досвід роботи терапевтом, сімейним лікарем, лікарем УЗД.

 

Основна спеціалізація в медичному центрі "MD clinic" :

 

Ультразвукова діагностика

 

Лікар медичного центру "MD clinic" здійснює практичну діяльність у проведенні УЗД  органів черевної порожнини, нирок, щитовидної залози, молочних залоз, органів малого тазу, передміхурової залози і так далі. Клініка "Медична династія" має в розпорядженні сучасне устаткування для діагностики, за допомогою якого можна швидко і якісно проводити ультразвукове дослідження.

 

Терапія, ендокринологія

 

 

Володіє усіма сучасними методами діагностики : ЕКГ, УЗД, отоскопія, офтальмоскопія. Лікування і профілактика гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, гастроентерологічних захворювань (гастрит, гастроентероколіт, гепатит, дискенезія жовчних шляхів, жовчокам’яна хвороба, коліт, виразка шлунку), гострої і хронічної легеневої патології, захворювань нирок, профілактика і лікування інфекційних захворювань у т.ч. ГРВІ і грип, захворювань ендокринної системи : цукровий діабет, захворювання щитовидної і паращитовидної залоз, надниркових залоз.

Додатково

Відгуки про лікаря

Залиште свій відгук про лікаря:

Отзывы ()

 1. Ліза 29 серпень 2020, 11:55 #
  Доброго дня, залишаю відгук про цю «чудову» лікарку, яка робила мені узд щитовидки.

  Хочу всім своїм серцем виразити невдоволення!!! Мало того, що лікарка вела себе м’яко кажучи по хамськи, не те що тикала так, ніби ми знайомі вже давно. А говорила до мене чотирма словами: «ПОВЕРНУЛА», «ПІДНЯЛА», «ОПУСТИЛА», «ЛЯГЛА». То ще й до повного щастя написала мені, що в мене РАК ЩИТОВИДКИ і навіть неудосужилась мені про це повідомити
  1. Ліза 29 серпень 2020, 12:26 #
   Це був плановий огляд, я звернулась до ендокринолога аж через місяць, при тому що весь цей час Ходила з якоби «поставленим діагнозом» РАК!!! На щастя, всe обійшлось і ця лікарка виявилась ДУЖЕ некомпетентною, бо не змогла відрізнити простудні виділення від злоякісної пухлини!

   НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

   Питання до лікаря

   Задайте питання лікарю:

   Статті лікаря

   Спеціальні пропозиції

   Запишіться на прийом!