Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Режим работы:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 18:00
Передзвоніть мені

Лікар-кардіолог

Изображение доктора Мазур Ірина Дмитрівна

Мазур Ірина Дмитрівна

Лікар-кардіолог
Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії

Стаж роботи: 15 років
Записатися

Освіта

 

В 2005 році з відзнакою закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність – лікувальна справа.

Протягом 2005-2007 р.р. проходила інтернатуру на базі кафедри внутрішньої медицини №2 (Олександрівська лікарня, м.Київ).

В 2007 р. пройшла спеціалізацію з кардіології.

В 2013 р. пройшла курси тематичного удосконалення “Cучасні методи ультразвукової діагностики захворювань периферійних судин”.

В 2014 р. пройшла спеціалізацію з функціональної діагностики (Ехо-КГ, Холтер-ЕКГ, ЕКГ).

 

Наукова робота

 

В 2007р. захистила магістерську роботу на тему “Морфо-функціональні зміни міокарда правого шлуночка в залежності від рівня легеневої гіпертензії в наслідок ХОЗЛ”.

З 2007 р. – аспірант відділу серцевої недостатності Державної установи “Національний науковий центр “Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеско”.

В 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Клініко-прогностичне значення поліморфізмів генів ендотеліальної NO-синтази та АПФ у хворих систолічною серцевою недостатністю”.

З 2013 р. – науковий співробітник відділу серцевої недостатності Державної установи “Національний інститут кардіології ім. М.Д. Стражеско”. Автор та співатор 15 наукових статей та патенту.

Лікар постійно підвищує свій науковий рівень, беручи участь з доповідями на вітчизняних та європейських наукових конгресах кардіологів.

 

Досвід роботи:

 

З 2007 р. працювала лікарем-кардіологом в державних та приватних медичних закладах м. Києва.

З 2014 р. отримала першу кваліфікаційну категорії.

 

Основна спеціалізація в «MD clinic»

 

Керуючись принципами доказової медицини, лікар здійснює клініко-лабараторну діагностику таких станів як гіпердисліпопротеїнемія, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця,  порушення серцевого ритму, серцева недостатність та призначає індивідуальну схему лікування. Проводить Ехо-КГ, ЕКГ та Холтер-ЕКГ.

 

Функціональна діагностика

 

Функціональна діагностика в кардіології – це чудова можливість повноцінно обстежитись та знизити ризик виникнення серйозних проблем зі здоров’ям у майбутньому. За результатами ЕКГ можна оцінити загальну діяльність серця, виключити або зафіксувати порушення ритму, аритмії, недостатнє кровопостачання та діагностувати інфаркт міокарду. Але, заважаючи на те, що ця процедура є короткотривалою, вона не завжди може зафіксувати стан серця в моменти виникнення болю та дискомфорту. Тому інколи доцільно проводити добовий моніторинг ЕКГ (Холтер). За результатами цього дослідження можна оцінити роботу серця в стані спокою, під час фізичних навантажень, порахувати кількість епізодів аритмії та виявити приховану ішемію.

УЗД серця (Ехо-КГ) дозоляє оцінити структурні та функціональні особливості серця. Це дослідження показано пацієнтам з шумом в серці, змінами на ЕКГ, вродженими вадами, епізодичною втратою свідомості та серцевою недостатністю. В «MD clinic» усі УЗ-дослідження проводяться на сучасному апараті Voluson E8, що забезпечує отримання якісних та чітких знімків. Це полегшує встановлення діагнозу та дозволяє повноцінно оцінити стан серця.

Додатково

Відгуки про лікаря

Залиште свій відгук про лікаря:

Отзывы ()

    Питання до лікаря

    Задайте питання лікарю:

    Статті лікаря

    Спеціальні пропозиції

    Запишіться на прийом!