Телефонуйте прямо зараз!

телефон 2-211-211
(067) 431-12-11

020686, м. Київ, вул. Олени Пчілки 3а
Режим работы:
Пн-Пт 8:00 - 20:00
Сб 8:00 - 18:00
Передзвоніть мені

Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог

Изображение доктора Основна спеціалізація в MD clinic

Білодід Ольга Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог
Вища категорія, к.м.н.

Стаж роботи: 18 років
Записатися

Досвід роботи

 

Досвід роботи Ольги Олександрівни становить 18 років. Вона працювала в гоусдарственних і приватних клініках, а також в онкоцентрі.


Наукова діяльність


Ольга Олександрівна - автор 15 наукових статей і 2 патентів. Вона організувала школу онкології в медичній клініці "Молекула", яка спеціалізувалася на передракових станах. Крім цього лікар Виступає з доповідями на українських і міжнародних симпозіумах і конференціях.

 

Вона - кандидат мед. наук, доцент кафедри онкогінекології, акушерства і гінекології медичної академії післядипломної освіти. Доктор навчає фахівців, як правильно проводить кольпоскопію і на що потрібно звертати увагу в першу чергу, щоб розпізнати передпухлинні процес на самій ранній стадії. Член Американської і міжнародної асоціації по кольпоскопії і цервікальної патології ASCCP і I.F.C.P.C

 

Основна спеціалізація в MD clinic


Акушерство та гінекологія


Доктор веде гінекологічний прийом, велику увагу приділяє профілактиці захворювань шийки матки. Проводить всі потрібні діагностичні процедури: огляд на кріслі, взяття мазків для лабораторних досліджень, пальпація молочних залоз, мануальний огляд органів малого таза, ультразвукове дослідження, кольпоскопія. Лікар проводить процедури по лікуванню патологій шийки матки, такі як радіохвильова терапія, лазерна вапоризації, аргоноплазменной вапоризация, конизация.


Онкогінекологія


Ольга Олександрівна спеціалізується на ранньому виявлення ракових та передракових станів. Діагностика на початковому етапі розвитку захворювання дозволяє зберегти репродуктивне здоров'я жінки і часто навіть врятувати їй життя. У важливості профілактики лікар завжди нагадує пацієнтка, Розповідаємо про те, навіщо потрібно те чи інше дослідження.


Ультразвукова діагностика


Лікар сама проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу, що дозволяє відразу точніше поставить діагноз і заощадити час пацієнтки на ОКРЕМИХ візитом для УЗД. Це безпечний і зручний метод обстеження, Який використовується для діагностики більшості захворювань гінекологічної сфери.

Додатково

Відгуки про лікаря

Залиште свій відгук про лікаря:

Отзывы ()

    Питання до лікаря

    Задайте питання лікарю:

    Статті лікаря

    Спеціальні пропозиції

    Запишіться на прийом!